"M jak miłość". Kim są rodzice Barbary Kurdej-Szatan? Aktorka jest bardzo zżyta ze swoją rodziną. Jej mamę zwolniono z pracy za działalność w "Solidarności"

Monika Zaganiaczyk
Monika Zaganiaczyk
Barbara Kurdej-Szatan to ostatnio jedna z najgłośniej komentowanych celebrytek. Wszystko przez jej kontrowersyjny wpis w sieci na temat straży granicznej. Jego konsekwencją było zwolnienie z pracy w "M jak miłość". Jak się okazuje, jej mama także straciła pracę za działalność polityczną. Kim są rodzice Kurdej-Szatan?
Barbara Kurdej-Szatan to ostatnio jedna z najgłośniej komentowanych celebrytek. Wszystko przez jej kontrowersyjny wpis w sieci na temat straży granicznej. Jego konsekwencją było zwolnienie z pracy w "M jak miłość". Jak się okazuje, jej mama także straciła pracę za działalność polityczną. Kim są rodzice Kurdej-Szatan?
Barbara Kurdej-Szatan to ostatnio jedna z najgłośniej komentowanych celebrytek. Wszystko przez jej kontrowersyjny wpis w sieci na temat Straży Granicznej. Jego konsekwencją było zwolnienie z pracy w "M jak miłość". Jak się okazuje, jej mama straciła pracę, bo udzielała się politycznie. Kim są rodzice Kurdej-Szatan?

Barbara Kurdej- Szatan: wypowiedź o straży granicznej

W ostatnim czasie wszystkie media komentowały zwolnienie Barbary Kurdej-Szatan z pracy w serialu M jak miłość. To konsekwencja wpisu, który aktorka zamieściła w sieci. Odniosła się ona negatywnie do pracy straży granicznej. Był to początek złej passy Kurdej-Szatan. Sprawą zainteresowała się prokuratura, a obecnie celebrytka nie może swobodnie promować swojej książki.

Ostatnio Kurdej- Szatan była gościem programu Magdy Mołek "W moim stylu", który można oglądać na YouTube. Aktorka mówiła m.in. o swojej rodzinie. Temat ten pojawił się także w wywiadzie udzielonym "Gazecie Wyborczej".

Barbara Kurdej- Szatan: rodzice

Aktorka jest córką Janusza Kurdeja, który jest projektantem instalacji elektrycznych oraz Elizy Wyszomirska-Kurdej. Mama celebrytki jest byłą nauczycielką języka polskiego, a także byłej dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Opolu, do którego należy amfiteatr. Siostra Barbary Kurdej -Szatan, Katarzyna, także jest aktorką.

Celebrytka jest bardzo zżyta z rodziną. O rodzicach opowiedziała w ostatnio udzielonych wywiadach.

Po mamie odziedziczyłam ten aktywizm. Mama była w Unii Wolności wiele lat, była też radną Opola dwie kadencje i zawsze była działaczką polityczną. Za czasów Solidarności, znaczy za czasów komuny, pracowała w szkole, to była jej pierwsza praca i działała w Solidarności. Rozwieszała ulotki Solidarności po szkole i za to ją zwolniono z pracy - powiedziała w rozmowie z Magdą Mołek.

W wywiadzie do "Gazety Wyborczej" celebrytka wspominała, jak mama zabierała ją i siostrę do teatru. Zdradziła także, że tata zwraca się do niej "żaba". Aktorka opowiedziała, że ma ogromne wsparcie w rodzicach.

Na pewno to był dom pełen miłości. Miałam i mam do tej pory ogrom wsparcia od rodziców. Myślę, że miłość, zaufanie, poczucie bezpieczeństwa, ale też danie nam wolności i możliwości decydowania o sobie, oczywiście z nadzorem z daleka, żeby nic złego nam się z moją siostrą nie stało. Myślę, że to nas ukształtowało i dało nam poczucie własnej wartości - mówiła.

Rodzice Kurdej- Szatan związani byli z Opolem, gdzie na świat przyszły ich córki. Później przeprowadzili się do Warszawy, by móc być bliżej młodszej córki.

Barbara Kurdej- Szatan jest żoną wokalisty Rafała Szatana. Małżeństwo ma dwójkę dzieci.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn