"M jak miłość". Kolejne ustalenia w sprawie rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Co z alimentami?

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela było szokiem dla wszystkich. Wydarzenie wstrząsnęło polskim show-biznesem. Dzisiaj już wiemy, że para definitywnie powiedziała sobie dość i dzisiaj dopieszczają szczegóły rozwodu.

Multimedia

Kolejne ustalenia w sprawie rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Co z alimentami?

Jak donosi Pudelek, Katarzyna Cichopek oraz Marcin Hakiel już praktycznie się dogadani odnośnie do szczegółów swojego rozwodu. A to oznacza, że osiągnęli porozumienie w najważniejszej kwestii - wychowywania swoich dzieci: 13-letniego Adama oraz 9-letniej Helenki.

Karol Maciesz i Laura Wielich spodziewają się dziecka? Wymowny komentarz uczestnika "ŚOPW"!Zobacz więcej

Już informowaliśmy was o terminie sprawy rozwodowej Cichopek i Hakiela, którzy chcą jak najszybciej osiągnąć porozumienie i najlepiej zakończyć swoje małżeństwo na jednej rozprawie. Według ustaleń Pudelka, byli partnerzy uzgodnili już wszelkie kwestie związane z podziałem majątku, co oznacza, że Marcin Hakiel zostanie w starym mieszkaniu pary, natomiast gwiazda "M jak miłość" będzie mieszkać w nieopodal położonym apartamencie.

Marcin Hakiel zareagował na krytykę wywiadu, w którym opowiedział o rozstaniu z Katarzyną Cichopek! Padły zdecydowane słowa!Zobacz więcej

Natomiast "Super Express" donosi, że małżonkowie zrezygnowali z alimentów! Dzieci pary mają żyć na dwa domy - gdzie jeden tydzień będą spędzać z mamą, a kolejny z tatą. Wszelkimi wydatkami na dzieci mają dzielić się sprawiedliwie.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Om (gość)

    Tylko cichopek robić taki szum ale to sam celebryci nie mają wstydu

    26.05.2022 15:31
  • Ewa (gość)

    Bardzo przykra sytuacja

    20.05.2022 20:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×