"M jak miłość". Mała Basia dorastała na oczach widzów. Córka Pawła mocno się zmieniła i dzisiaj jest zupełnie nie do poznania!

Basia jest córka Alicji i Jurka, a jej przybranym ojcem jest Paweł Zduński. Dziewczynka występuje w "M jak miłość" od małego, gdy wyglądam przypominała aniołka. Długie, jasne włosy i duże niebieskie oczy sprawiały, że skradła serca publiczności. Dzisiaj aktorka wygląda zupełnie inaczej.

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2022 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wielu aktorów. którzy dorastali na oczach widzów w pewnym momencie swojego życia przechodzi sporą metamorfozę. Niektórzy robią to by odciąć się od dziecięcego wątku, inny po prostu odnajdują własny styl. Gabriela Raczyńska w "M jak miłość" wciela się w postać Basi, córki Alicji (Olga Frycz) i przybranej córki Pawła (Rafał Mroczek). Dziewczynka od małego rozczulała widzów swoim wizerunkiem "aniołka", dzisiaj jednak to już przeszłość.

Rodzina Mikołaja Roznerskiego właśnie się powiększyła! Aktor pokazał zdjęcie dziecka!Zobacz więcej

Jak możemy oglądać na jej zdjęciach na Instagramie, młoda aktorka eksperymentowała z fryzurami i strojem, poszukując własnego stylu. Gabriela skończyła w maju 2022 roku 17 lat i dzisiaj to młoda kobieta.

W galerii pokazujemy jak zmieniała się Basia z "M jak miłość"

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Taka dygresja (gość)

    W M jak miłość praktycznie od samego początku przewija się motyw "małej, słodkiej blondyneczki - przybłędy", z którą są później przypały - Natalka, Zosia, Basia teraz ta Pola - co oni tam mają matrycę do pisania scenariusza, serio?

    08.08.2022 21:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×