„M jak miłość”. Małgorzata Pieczyńska ma za sobą burzliwe małżeństwo. Dopiero przy Gabrielu Wróblewskim odnalazła szczęście

Małgorzata Pieczyńska i Gabriel Wróblewski poznali się dzięki Januszowi Zaorskiemu i do dziś są razem. Gwiazda „M jak miłość” podkreśla w wywiadach, że gdyby nie bolesne doświadczenia z przeszłości i nieudane pierwsze małżeństwo, dziś nie byłaby taka szczęśliwa.

Multimedia

Małgorzata Pieczyńska i Gabriel Wróblewski - razem od ponad 30 lat

Małgorzata Pieczyńska i Gabriel Wróblewski od ponad 30 lat tworzą szczęśliwy związek. 62-letnia aktorka i starszy od niej o ponad 10 lat biznesmen mają dorosłego syna Victora, który niedawno obdarował ich wnuczką Zosią Albiną. Małżonkowie w ogóle jednak nie przypominają dziadka i babci. Od lat zachwycają świetną formą. Dbają o kondycję i zdrowie.

Małgorzata Pieczyńska na zdjęciach sprzed lat. Dziś ma 62 lata i wciąż olśniewaZobacz więcej

Jak zaczęła się ich miłosna historia? Zacznijmy od pierwszego małżeństwa aktorki.

Małgorzata Pieczyńska ma za sobą burzliwy związek z Andrzejem Pieczyńskim, za którego wyszła w wieku 19 lat. Aktorka, jakiś czas temu w programie „Taka jak ty” podzieliła się poruszającą historią. Jej pierwszy mąż - tuż przed szóstą rocznicą ślubu - miał przyprowadzić do ich wspólnego domu inną kobietę twierdząc, że jest idealną kandydatką na przyszłą żonę. Aktorka bardzo to przeżyła, ale uznała, że łatwiej zmienić męża niż jego trudny charakter.

W takich chwilach nie ma o czym rozmawiać. Wtedy „klucze na stół” - powiedziała w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem w programie „Taka jak Ty”.

Dwa lata po rozwodzie aktorka wyjechała do Szwecji, aby promować film „Jezioro Bodeńskie” Janusza Zaorskiego, w którym zagrała główną rolę. To wtedy Małgorzata Pieczyńska poznała Gabriela Wróblewskiego.

[Janusz Zaorski - przyp. red.] powiedział, poznam cię z moim przyjacielem z młodości, jest po rozwodzie. No i spotkaliśmy się... To były nie z tej ziemi - ujawniła aktorka w programie „Taka jak Ty”.

To była wielka miłość Karola Strasburgera. Ich szczęście przerwała tragediaZobacz więcej

Aktorka nie ukrywa, że to Janusz Zaorski wyreżyserował jej życie prywatne. Małgorzata Pieczyńska i Gabriel Wróblewski są razem już od ponad 30 lat. Jaki jest ich przepis na miłość? Na pewno doświadczenie i wyciąganie wniosków - pierwsze małżeństwo było dla niej szkołą życia, ale lekcję odrobiła wzorowo.

On się cały czas stara. Bardzo dużo jesteśmy oddzielnie, dlatego każde spotkanie to jest Spotkanie - z kwiatami, kolacją, to jest święto w domu - tak Małgorzata Pieczyńska opowiadała o swojej relacji z Gabrielem Wróblewskim w programie „Taka jak Ty”.

Pieczyńska podkreśla w wywiadach, że mąż imponuje jej pod względem intelektu. Dba również o tężyznę fizyczną. Trzeba przyznać, że Gabriel Wróblewski w ogóle nie wygląda na mężczyznę po 70-tce. Pływanie jest jego wielką pasją.

W galerii publikujemy zdjęcia zakochanej pary

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Wspaniale widzieć tak trwałe, długo trwające i szczęśliwe małżeństwo.

    28.01.2023 20:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×