„M jak miłość”. Małgorzata Pieczyńska w grzywce zaskoczyła fanów! Subtelna zmiana wywarła na nich ogromne wrażenie! „Nie wyobrażałam sobie Pani w innej fryzurze a tu taka odmiana”

Małgorzata Pieczyńska to jedna z najpopularniejszych aktorek, którą widzowie wprost uwielbiają. Wcielająca się od lat w Aleksandrę Chodakowską w „M jak miłość” aktorka zdecydowała się na małą rewolucję na głowie. Fani, którzy byli przyzwyczajeni do jednej fryzury nie kryją swojego uznania! Subtelna zmiana wywarła na nich ogromne wrażenie!

Multimedia

Małgorzata Pieczyńska w grzywce. Fani są nią zachwyceni!

Małgorzata Pieczyńska cieszy się ogromną sympatią fanów, którzy pokochali uzdolnioną aktorkę. Od chwili ukończenia Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej wystąpiła w ogromnej ilości filmów, seriali i spektakli. Przez wielu jest kojarzona jednak z postacią Aleksandry Chodakowskiej, w którą wciela się na planie serialu „M jak miłość”. Swoje życie dzieli na Polskę i Szwecję, w której również jest aktywna zawodowo.

Była kochana przez miliony, ale prywatnie szczęścia nie miała. Tak się zmieniała serialowa BeataZobacz więcej

Pieczyńska w kwestiach stylu i fryzur przejawiała dotąd dość konsekwentne i niezmienne podejście. Fani aktorki na odległość rozpoznają jej długie, ciemne pukle! Unikała również eksperymentów z kolorem czy długością. Do czasu! Małgorzata Pieczyńska podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama efektami drobnej metamorfozy, jaką sobie zafundowała. > Jak dobrze poeksperymentować z wyglądem na planie zdjęciowym 😜🎬👺🧘.

Zmiana, choć subtelna, wywołała na internautach ogromne wrażenie! Fani aktorki pospieszyli z komplementami pod opublikowanym postem, choć zauważają również, że przysłania ona urodę aktorki (pisownia oryginalna):

Jaka zmiana! Pani Małgosiu lepiej bez grzywki ☺ dobrze że to na planie zdjęciowym 😉 pozdrawiam 😊🥰

Bardzo ładnie Pani w grzywce.

Woow 😍Tak drapieżnie,z pazurem🔥🔥🔥

Zdecydowanie nie dla grzywki. Pięknie Pani w oryginalnej swojej fryzurze. Chociaż co tam fryzura. Ważne że ma Pani przepiękną buzię. Jest Pani w moim wieku i zazdroszczę takiego wyglądu i zawsze pogodnego uśmiechu 🙂. Pozdrawiam

Jest Pani piękną kobietą i w każdej stylizacji wygląda świetnie, pozdrawiam ❤️

Nie wyobrażałam sobie Pani w innej fryzurze a tu taka odmiana. 🔥🔥🔥🔥

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×