„M jak miłość”. Marcel Sabat i jego ukochana pochwalili się ciążową sesją. Natalia Sabat z brzuszkiem promienieje!

Marcel Sabat to jeden z polskich aktorów, który może się pochwalić międzynarodowymi współpracami na planach filmowych. Obecnie wraz z żoną Natalią Sabat oczekują narodzin dziecka. Upamiętnili ten wyjątkowy czas z pomocą fotografa, a efektami ciążowej sesji pochwalili się w mediach społecznościowych. Z tego zdjęcia wprost bije miłość! Zobaczcie sami!

Multimedia

Marcel Sabat i jego ukochana pochwalili się ciążową sesją

Marcel Sabat to polski aktor, którego widzowie doskonale znają. Urodził się i wychowywał w Kielcach, a studiował na Wydziale Aktorskim łódzkiej Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera, którą ukończył w 2014 r. Dyplom aktorski obronił rolą Marka w kontrowersyjnym przedstawieniu „Shopping & Fucking” w reżyserii Grzegorza Wiśniewskiego, za którą w 2013 r. Sabat otrzymał Nagrodę Opus Film na 31. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi.

Dziś może się pochwalić całkiem bogatym dorobkiem filmowym, w tym międzynarodową współpracą. Choć znany przede wszystkim z roli Darka, byłego chłopaka Natalii, w serialu „M jak miłość”, w 2020 r. znalazł się w obsadzie dramatu sensacyjnego Christophera Nolana „Tenet” (2020) u boku Michaela Caine’a i Roberta Pattinsona.

Aktor z "M jak miłość" w filmie z Robertem Pattinsonem! "Mam nadzieję, że nie zostanę wycięty"Zobacz więcej

W 2019 r. nastąpiło jednak ważniejsze wydarzenie w życiu aktorka, aniżeli angaż do międzynarodowej produkcji. 20 lipca 2019 r. Sabat wziął ślub z Natalią Filipczuk, a dziś para oczekuje narodzin dziecka! Ten wyjątkowy okres w swoim życiu postanowili uwiecznić na zdjęciach. Efektami sesji ciążowej Marcel Sabat pochwalił się w sieci. Z tych zdjęć bije miłość!

Marcel Sabat - zobacz zdjęcia polskiego aktora

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×