"M jak miłość". Marcin Mroczek buduje dom! "Ostrzegali, że nie będzie łatwo". Tak wygląda jego nowa willa

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Marcin Mroczek pochwalił się nowym domem! Gwiazdor serialu "M jak miłość" pokazał fanom w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcia nowego gniazdka. Jak się urządził? "Wykończeniówka" dopiero przed nim!

Marcin Mroczek pokazał nowy dom

Marcin Mroczek to jeden z gwiazdorów "M jak miłość", kultowej telenoweli telewizyjnej Dwójki, która emitowana jest na antenie nieprzerwanie od 2000 roku. Z bratem Rafałem, kreują serialowych bliźniaków - Piotra i Pawła Zduńskich. Prywatnie, Marcin Mroczek jest związany z modelką Marleną Muranowicz, z którą doczekał się dwóch synów: Ignacego i Kacpra. Rodzina mieszka w domu pod Warszawą, ale jak wygląda z najnowszej relacji aktora, niebawem czeka ich przeprowadzka!

Marcin Mroczek pochwalił się zakupem drugiego domu.

Ostrzegali, że nie będzie łatwo ale ja zawsze lubiłem wyzwania. Tym razem to nie Taniec z Gwiazdami czy Fort Boyard i nie Dance Dance Dance tym razem to jeszcze większą przygoda - #budowa. Wchodzimy ze stanu developerskiego i zaczyna się #wykończeniówka. Jest wiele rzeczy które trzeba przemyśleć i zdecydować. Im dłużej czytam i próbuje przeglądać różne fora i łapać inspiracje tym mniej wiem i mam straszny metlik w głowie. Kiedyś było tylko 2 rzeczy do wyboru i było łatwiej, może nie ładniej, ale coś za cos - napisał aktor na swoim Instagramie.

Jak wygląda nowy dom gwiazdora "M jak miłość"? Super Express podaje, że jego nowa willa ma około 160 m2. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, łazienka i kotłownia, na piętrze główna sypialnia, łazienka i dwa pokoje dziecięce. Do tego użytkowe poddasze.

W galerii publikujemy zdjęcia aktora "M jak miłość"

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn