"M jak miłość". Marcin Mroczek obchodził 40. urodziny. Jak się zmieniał serialowy Piotrek? Nie uwierzycie jak kiedyś wyglądał!

Marcin Mroczek to najbardziej znany, polski bliźniak. Niedawno razem z bratem obchodził okrągłe, 40 urodziny. Na swoim profilu w mediach społecznościowych podzielił się zabawnymi zdjęciami. Jak zmieniał się na przestrzeni lat serialowy Piotr Zduński?

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2022 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Czterdzieści lat minęło...

Wszyscy pamiętają jak w "M jak miłość" pojawili się bracia Piotr i Paweł Zduńscy. W prywatnym życiu Marcin i Rafał Mroczek obchodzili niedawno 40. urodziny. I chociaż ciężko w to uwierzyć, nie są już nastolatkami. Obaj są ojcami i jak łatwo można poznać, to ich ulubiona rola.

Małgorzata Pieńkowska o blaskach i cieniach popularności. Rola w serialu mocno zmieniła życie jej i jej córkiZobacz więcej

Marcin Mroczek ma na swoim koncie sukcesy nie tylko aktorskie, ale również taneczne. Brał udział w "Tańcu z gwiazdami" w parze z Edytą Herbuś, gdzie dotarł do półfinału. Zimą 2007 w parze z Hanną Pełypenko zwyciężył w trzeciej edycji programu 1+1 "Tanci z zirkamy". Osiągnął również ogromny sukces na tanecznej Eurowizji, którą wygrał w 2008 roku, reprezentując Polskę wraz z Edytą Herbuś.

W 2013 roku poślubił modelkę Marlenę Muranowicz. Mają dwóch synów: Ignacego (ur. 2016) i Kacpra (ur. 2017).

Piotrek i Kinga

Zobacz galerię

Para wzięła szybki ślub gdy byli bardzo młodzi. Mimo braku akceptacji ze strony rodziców dziewczyny, stworzyli stabilny związek. Piotrek otaczał Kingę opieką, gdy ta straciła wzrok i od tamtego czasu są nieustająco razem mimo wielu zawirowań.

W galerii przypominamy jak zmieniał się Marcin Mroczek

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×