"M jak miłość". Mikołaj Roznerski szczerze o ojcostwie. Czego aktor uczy swojego 11-letniego synka?

Mikołaj Roznerski cieszy się ogromną sympatią widzów. Aktor "M jak miłość" parę lat temu rozstał się z matką swojego dziecka. Ale nie z synem! Roznerski bardzo poważnie podchodzi do roli ojca i kwestii związanych z wychowywaniem chłopca. Czego Mikołaj Roznerski uczy swojego syna?

Multimedia

Mikołaj Roznerski szczerze o ojcostwie

Mikołaj Roznerski na pewnym etapie swojego życia był związany z Martą Juras. Owocem ich miłości jest 11-letni dziś synek pary, Antek (ur. 2011 r.). Choć uczucie łączące Roznerskiego i Juras nie przetrwało, para odpowiedzialnie zajmuje się dzieckiem, wspólnie je wychowując.

Jeszcze do siebie wrócą?! Przyjaciel aktorskiej pary tego nie wyklucza!Zobacz więcej

Czego Mikołaj Roznerski uczy swojego synka

Data 1 czerwca, czyli Dzień Dziecka, jest więc dla aktora wyjątkowo ważnym dniem. Jak sam przyznaje, nie wyobraża go sobie spędzić bez ukochanego synka! Aktor zaplanował dla malucha szereg atrakcji. Co planuje? Rąbek tajemnicy uchylił w rozmowie z "Fakt".

Zrobimy sobie taki męski wypad z synem. On jest cudownym kompanem podróży i pojedziemy w fajne miejsce - cytuje słowa aktora Fakt.

Mikołaj Roznerski i jego syn lubią aktywny wypoczynek. Ojciec chłopca opowiedział również, co chciałby przekazać swojemu dziecku i jakie wartości w nim zakorzenić.

Chcę przekazać synowi konkretną wiedzę o życiu. Pokazać, co jest ważne, dobre i istotne. Tak wychowywał mnie mój tata. Tata dał mi taką męską siłę, a ja teraz chcę to przekazać Antkowi, który zawsze może liczyć na wsparcie z mojej strony - powiedział w rozmowie z "Faktem". - Oczywiście jak każdy chłopak w jego wieku Antek interesuje się samochodami. Więc chcę mu pokazać wiele umiejętności technicznych. Co i jak działa w autach. Taka wiedza na pewno mu się przyda

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×