"M jak miłość". Mikołaj Roznerski szczerze o ojcostwie. Czego aktor uczy swojego 11-letniego synka?

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
fot. AKPA / Baranowski
fot. AKPA / Baranowski
Mikołaj Roznerski cieszy się ogromną sympatią widzów. Aktor "M jak miłość" parę lat temu rozstał się z matką swojego dziecka. Ale nie z synem! Roznerski bardzo poważnie podchodzi do roli ojca i kwestii związanych z wychowywaniem chłopca. Czego Mikołaj Roznerski uczy swojego syna?

Mikołaj Roznerski szczerze o ojcostwie

Mikołaj Roznerski na pewnym etapie swojego życia był związany z Martą Juras. Owocem ich miłości jest 11-letni dziś synek pary, Antek (ur. 2011 r.). Choć uczucie łączące Roznerskiego i Juras nie przetrwało, para odpowiedzialnie zajmuje się dzieckiem, wspólnie je wychowując.

Czego Mikołaj Roznerski uczy swojego synka

Data 1 czerwca, czyli Dzień Dziecka, jest więc dla aktora wyjątkowo ważnym dniem. Jak sam przyznaje, nie wyobraża go sobie spędzić bez ukochanego synka! Aktor zaplanował dla malucha szereg atrakcji. Co planuje? Rąbek tajemnicy uchylił w rozmowie z "Fakt".

Zrobimy sobie taki męski wypad z synem. On jest cudownym kompanem podróży i pojedziemy w fajne miejsce - cytuje słowa aktora Fakt.

Mikołaj Roznerski i jego syn lubią aktywny wypoczynek. Ojciec chłopca opowiedział również, co chciałby przekazać swojemu dziecku i jakie wartości w nim zakorzenić.

Chcę przekazać synowi konkretną wiedzę o życiu. Pokazać, co jest ważne, dobre i istotne. Tak wychowywał mnie mój tata. Tata dał mi taką męską siłę, a ja teraz chcę to przekazać Antkowi, który zawsze może liczyć na wsparcie z mojej strony - powiedział w rozmowie z "Faktem". - Oczywiście jak każdy chłopak w jego wieku Antek interesuje się samochodami. Więc chcę mu pokazać wiele umiejętności technicznych. Co i jak działa w autach. Taka wiedza na pewno mu się przyda

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak Disney wzbogacił przez lata swoje portfolio?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn