"M jak miłość" odcinek 1419. Dorota Chotecka w serialu! Jej bohaterka będzie ofiarą przemocy domowej? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1419. odcinku "M jak miłość" pojawi się nowa postać, grana przez Dorotę Chotecką. Agata odkryje, że bohaterka ta może być ofiarą przemocy domowej! Czy zdoła jej pomóc? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1419. w poniedziałek, 11.02.2019 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Wkrótce, w "M jak miłość" pojawi się nowa postać, grana przez Dorotę Chotecką, aktorkę znaną z takich seriali jak "Miodowe lata" czy "Ranczo". Jej bohaterka to żona Banacha (January Brunov), czyli cukiernika, który rywalizuje z Kisielową (Małgorzata Rożniatowska) o posadę sołtysa.

Kiesielowa zacznie swoją kampanię wyborczą! Co wymyśli tym razem?Zobacz więcej

W 1419. odcinku "M jak miłość" Banachowa zjawi się w przychodni z synem (Miłosz Kwiecień). Zajmie się nimi Agata (Katarzyna Kwiatkowska). Badając chłopca, zauważy u jego matki sińce. Wprost zapyta ją, co się stało, ale kobieta okłamie ją, że poparzyła się żelazkiem. - To nie jest oparzenie. To solidny siniak... Wyraźnie widać odcisk palców. Ktoś panią szarpał, wykręcał rękę... - oceni Agata.

Rogowska zechce pomóc Banachowej i wręczy jej ulotkę Niebieskiej Linii. Kobieta nadal będzie jednak twierdzić, że nie jest ofiarą przemocy domowej. Czy Agata zdoła jej pomóc? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj "M jak miłość" w TVP2!

Natalia wraca do Grabiny, bo... Franek ją zdradził! To koniec ich małżeństwa?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×