"M jak miłość" odcinek 1419. Kiesielowa zacznie swoją kampanię wyborczą! Co wymyśli tym razem? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1419. odcinku Kisielowa zacznie swoją kampanię wyborczą. Okaże się, że ma niełatwego do pokonania przeciwnika! Co wymyśli, by zdobyć wyborców? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1419. w poniedziałek, 11.02.2019 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) jest kobietą jedyną w swoim rodzaju. Ma wiele pomysłów, które nie zawsze prowadzą w dobrą stronę. Teraz wymyśliła, że chce zostać sołtysem! W 1419. odcinku "M jak miłość" rozpocznie swoją kampanię wyborczą, w którą czynnie włączy się Robert (Krzysztof Tyniec)

Kisielowa opanuje Grabinę! Postanowi zostać sołtysem! Zobacz więcej

Żak rozklei w całej okolicy plakaty Kisielowej, a przy okazji zerwie materiały jej konkurenta - Banacha (January Brunov). Cukiernik również nie będzie próżnował. Postanowi wręczać swoim wyborcom różne dary, dzięki czemu być może ich przekupi. Gdy Kisielowa się o tym dowie, zdecyduje się oferować zniżki w sklepie klientom, którzy poprą ją w wyborach.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Nie spodoba się do Soni (Barbara Wypych), która zrobi ciotce wymówki. Nakrzyczy na nią za próbę przekupstwa i za zerwanie materiałów wyborczych konkurenta. W końcu Kiesielowa uzna, że w starciu z Banachem nie ma szans i zechce się poddać. Jednak Robert jej na to nie pozwoli.

Czy Kisielowa zostanie nowym sołtysem? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj "M jak miłość" w TVP2!

Magda jednak nie zajdzie w ciążę! Słowa lekarza pozbawią ją nadzeiZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • abc (gość)

    Wątek z tą wyjątkowo głupia baba jest sztucznie rozbudowywany. Na razie jak pojawia się Kisielewski przyłączam na inny program, ale jest tego coraz więcej, że trzeba będzie przestać oglądać w ogóle.

    25.01.2019 19:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×