"M jak miłość" odcinek 1572. Kolejny dramat Poli! Inne dzieci ją odrzucą, bo nie ma matki? [CO SIĘ WYDARZY]

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
W 1572. odcinku serialu "M jak miłość" inne dzieci zaczną psychicznie znęcać się na Polą, gdy dowiedzą się, że nie ma matki... Czy Gryc zdoła ochronić córkę? Sprawdź, co się wydarzy!

"M jak miłość" odcinek 1572. w poniedziałek, 8.03.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

Mała Pola (Hania Nowosielska) nie ma łatwego życia. Została porzucona przez matkę i teraz jest pod opieką Kamila (Marcin Bosak), który do niedawna nie miał nawet pojęcia o jej istnieniu! Gryc stara się jak może, ale trudno mu zastąpić dziewczynce matkę...

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1572. odcinku serialu "M jak miłość" Pola będzie chciała pobawić się z innymi dziećmi z przedszkola. W pewnym momencie dziewczyny zaczną chwalić swoje mamy. Córka Kamila nie będzie chciała być gorsza i wymyśli historię o wspólnych zakupach ze swoją mamą.

- Ale ty nie masz mamy - rzuci jedna z koleżanek.

- A właśnie, że mam! - wykrzyczy w odpowiedzi Pola.

- Nieprawda! Twoja mama cię oddala. Słyszałam, jak moi rodzice o tym rozmawiali... - dziewczynka z przedszkola będzie bezlitosna. Pola zaleje się łzami, a pomiędzy dziećmi dojdzie nawet do rękoczynów! Opiekunowie postanowią wezwać do przedszkola Kamila i Anitę (Melania Grzesiewicz).

Gdy Pola zobaczy współpracownicę Gryca, od razu rzuci się jej w ramiona. - Powiedz im, mamo... Powiedz im, że mnie kochasz najbardziej na świecie - powie zapłakana dziewczynka. - Oczywiście, że tak! Kocham cię najbardziej na świecie... Ciocie też potrafią tak kochać... - zapewni ją Anita.

Kamil zostanie wezwany na rozmowę do psychologa. - W takich trudnych sytuacjach dzieci często uciekają w świat wyobraźni, myślenie życzeniowe... Prawdopodobnie Pola bardzo by chciała, żeby pani Anita była jej mamą, wypełniła tę lukę. (...) Myślę, że powinien pan pomyśleć o wsparciu psychologicznym dla córki - oceni specjalista.

Czy Gryc zdoła jakoś pomóc córeczce? Czy zwiążę się z Anitą, aby dać jej chociaż namiastkę prawdziwej rodziny? Aby poznać dalsze losy bohaterów, oglądajcie koniecznie nowe odcinki "M jak miłość" w TVP2!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Instahistorie z VIKI GABOR

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn