"M jak miłość" odcinek 1603. Asia cudem uniknie śmierci! To jednak dopiero początek problemów... [CO SIĘ WYDARZY]

W 1603. odcinku "M jak miłość" Asia będzie się bardzo źle czuła i prawie wpadnie pod samochod! Okaże się, że jej złe samopoczucie to nie koniec problemów - będzie musiała też zmierzyć się z długami ojca! Jak sobie z tym poradzi? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1603. w poniedziałek, 4.10.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Asia (Barbara Kurdej-Szatan) narzeka na złe samopoczucie, ale bardzo zwleka z pójściem do lekarza. Okaże się, że będzie to bardzo niebezpieczne! W 1603. odcinku "M jak miłość" Asia będzie znowu się źle czuła i przez nieuwagę wejdzie pod koła jadącego samochodu!

Asia znika z serialu? Barbara Kurdej-Szatan skomentowała doniesienia!Zobacz więcej

Na szczęście w ostatniej chwili uniknie śmierci, bo kierowca w samą porę zahamuje. Potem Chodakowska opowie Michałowi (Paweł Deląg) o swoim złym samopoczuciu. - Nie wiem, co się dzieje, ale są takie dni, że jestem zdenerwowana, serce tak szybko mi bije, robi mi się gorąco... Myślałam, że to wina stresu, ten ostatni okres... śmierć taty... To wszystko było dla mnie bardzo trudne. Miałam nadzieję, że z czasem wszystko się unormuje, ale nic z tego - powie.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Michał bardzo się zaniepokoi, szczególnie, gdy usłyszy o wypadku. - Weszłam dziś na jezdnię, prosto pod auto... Nie zauważyłam... Serce tak mi kołatało. Dobrze, że kierowca jechał wolno i wykazał się refleksem. Nic mi się nie stało. (...) Stale ostatnio wszystko gubię... Ciągle o wszystkim zapominam... Nie wiem, co się ze mną dzieje... - usłyszy Ostrowski i natychmiast załatwi Asi pomoc specjalisty od problemów psychicznych.

To jednak nie koniec kłopotów - Asia dowie się, że koszt obsługi likwidacji prawnej interesów jej ojca (Juliusz Warunek) wynosi 9,6 tysięcy euro! To ona będzie musiała opłacić rachunek...

Franka w sukni ślubnej! Majka jednak jej nie zaszkodzi?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×