"M jak miłość" odcinek 1603. Asia cudem uniknie śmierci! To jednak dopiero początek problemów... [CO SIĘ WYDARZY]

Joanna Sikorska
Joanna Sikorska
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
W 1603. odcinku "M jak miłość" Asia będzie się bardzo źle czuła i prawie wpadnie pod samochod! Okaże się, że jej złe samopoczucie to nie koniec problemów - będzie musiała też zmierzyć się z długami ojca! Jak sobie z tym poradzi? Sprawdź szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1603. w poniedziałek, 4.10.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

Asia (Barbara Kurdej-Szatan) narzeka na złe samopoczucie, ale bardzo zwleka z pójściem do lekarza. Okaże się, że będzie to bardzo niebezpieczne! W 1603. odcinku "M jak miłość" Asia będzie znowu się źle czuła i przez nieuwagę wejdzie pod koła jadącego samochodu!

Na szczęście w ostatniej chwili uniknie śmierci, bo kierowca w samą porę zahamuje. Potem Chodakowska opowie Michałowi (Paweł Deląg) o swoim złym samopoczuciu. - Nie wiem, co się dzieje, ale są takie dni, że jestem zdenerwowana, serce tak szybko mi bije, robi mi się gorąco... Myślałam, że to wina stresu, ten ostatni okres... śmierć taty... To wszystko było dla mnie bardzo trudne. Miałam nadzieję, że z czasem wszystko się unormuje, ale nic z tego - powie.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Michał bardzo się zaniepokoi, szczególnie, gdy usłyszy o wypadku. - Weszłam dziś na jezdnię, prosto pod auto... Nie zauważyłam... Serce tak mi kołatało. Dobrze, że kierowca jechał wolno i wykazał się refleksem. Nic mi się nie stało. (...) Stale ostatnio wszystko gubię... Ciągle o wszystkim zapominam... Nie wiem, co się ze mną dzieje... - usłyszy Ostrowski i natychmiast załatwi Asi pomoc specjalisty od problemów psychicznych.

To jednak nie koniec kłopotów - Asia dowie się, że koszt obsługi likwidacji prawnej interesów jej ojca (Juliusz Warunek) wynosi 9,6 tysięcy euro! To ona będzie musiała opłacić rachunek...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn