"M jak miłość" odcinek 1606. Marta dowie się o tym, że Patrycja jest w ciąży z Łukaszem! Podejmie zaskakującą decyzję [CO SIĘ WYDARZY]

Joanna Sikorska
Joanna Sikorska
W 1606. odcinku "M jak miłość" Marta nabierze pewności, że to Łukasz jest ojcem dziecka Patrycji. Skonfrontuje się z nią i pozna straszną prawdę! Podejmie zaskakującą decyzję... Sprawdź, co z tego wyniknie!

"M jak miłość" odcinek 1606. w poniedziałek, 18.10.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

Marta (Dominika Ostałowska) nie potrafi uwierzyć w to, że Patrycja (Alżbeta Lenska) jest w ciąży z Jerzym (Karol Strasburger). Jej podejrzenia nabiorą na sile w 1606. odcinku "M jak miłość"...

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Marta spotka się z jedną z koleżanek, Moniką (w tej roli Monika Świtaj), od której dowie się, że Patrycja trafiła do szpitala. - Leży na podtrzymaniu... ale tam jeszcze jakiś inny dramat jest. (...) Cały czas powtarzała, że nie może stracić tej ciąży… bo po największej miłości życia zostało jej już tylko to dziecko. I moim zdaniem nie mówiła o Jerzym... - usłyszy Wojciechowska i postanowi natychmiast skonfrontować się z Patrycją! Wtedy dowie się, że Łukasz będzie ojcem i jest w niebezpieczeństwie!

- Nie rozumiem… jak mogłaś go tak okłamać?! To okrutne…
- Nie, Marta, mylisz się. Ja chciałam, muszę Łukasza chronić… Nie masz pojęcia, jakie kontakty ma mój mąż… Myślisz, że on mu daruje? Że to pobicie Łukasza… to był wypadek?
- Co chcesz przez to powiedzieć?
- Jesteś sędzią, prowadziłaś wiele takich spraw… Mówi ci coś nazwisko Herman? To dobry znajomy Jerzego…
- Jak mogłaś wciągnąć w to wszystko mojego syna?! Przykro mi, ale… idę z tym na policję!
- Błagam cię, nie! Nie rób tego, nie teraz… Muszę urodzić to dziecko…

W końcu Marta obieca, że dochowa tajemnicy Patrycji... Łukasz nigdy nie dowie się, że zostanie ojcem?

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn