"M jak miłość" odcinek 1607. Ostatnie chwile Michała w serialu. Tak pożegna się z Asią [CO SIĘ WYDARZY]

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
Paweł Deląg odchodzi z "M jak miłość"! W 1607. odcinku serialu zobaczymy Michała po raz ostatni. W jakich okolicznościach zniknie? Sprawdź szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1607. we wtorek, 19.10.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

Paweł Deląg pojawił się w "M jak miłość" w 2018 roku i od tamtej pory wciela się w rolę Michała, sąsiada Asi (Barbara Kurdej-Szatan). Teraz jednak aktor postanowił się pożegnać z tą rolą, a Michał zniknie.

Jego ostatnim odcinkiem będzie 1607. epizod "M jak miłość". Michał dowie się wtedy, że Asia ma problemy finansowe i postanowi jej pomóc. Uzna więc, że musi... sprzedać wydawnictwo! Kupcem będzie jego znajomy biznesmen z Hiszpanii (w tej roli Conrado Moreno). Potem Ostrowski wręczy Asi 10 tysięcy euro i zablefuje, że to wygrana w kasynie, za pieniądze, które mu wcześniej dała. Prawda jednak szybko wyjdzie na jaw - musi wyjechać, bo nie potrafi być tylko jej przyjacielem...

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Ich pożegnanie będzie bardzo wzruszające.

- Zrozum... Jestem hazardzistą i zawsze nim będę. To nałóg. Jeśli nie weźmiesz tych pieniędzy, ja je zwyczajnie... przegram. To dla mnie zbyt duża pokusa. Dlatego proszę, weź je. Niech choć raz posłużą czemuś dobremu... To prezent od przyjaciela. Pożegnalny prezent...
- Co ty mówisz? Jak to... pożegnalny?
- Sprzedaję wydawnictwo i wyjeżdżam z kraju.
- Nie chcę dłużej okłamywać ciebie i siebie... Przyjaźń to wspaniała rzecz... Ale kiedy kogoś kochasz, przyjaźń to za mało.
- Nie masz pojęcia, jak bardzo mi pomogłeś... Nie wiem, jak ci dziękować. I naprawdę, doceniam to, że w każdej sytuacji mogę na ciebie liczyć. Twoja przyjaźń... To nigdy nie będzie dla mnie za mało. Wręcz przeciwnie...

Jak potoczą się losy Asi po wyjeździe Michała? Czas pokaże!

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn