"M jak miłość" odcinek 1620. Pogrzeb Marzenki i Andrzejka. Bartek zabije zabójcę brata?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1620. odcinku "M jak miłość" odbędzie się pogrzeb Marzenki i Andrzejka. Bartek bardzo to przeżyje i postanowi pomścić brata... Zabije sprawcę? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1620. we wtorek, 7.12.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński) niedługo zginą tragicznie w wypadku samochodowym, który spowoduje Jaszewski (Tomasz Lulek). W 1620. odcinku "M jak miłość odbędzie się ich pogrzeb, co Bartek (Arkadiusz Smoleński) bardzo przeżyje...

Tragiczna śmierć w serialu! Zginą w wypadku samochodowymZobacz więcej

Niedługo przed uroczystością Lisiecki wybierze się na spacer i odwiedzi miejsca, które kojarzyć mu się będą z bratem i bratową. Będzie kompletnie załamany i obieca sobie, że ich pomści! - Jeszcze go nie złapali... Nie ma żadnych śladów, poszlak... Niczego... Ktoś zabił mi brata, bratową i... nic! Żyje sobie dalej, jakby nic się nie stało... Przysięgam, brat... Znajdę tego, co wam to zrobił i zabiję sukinsyna... Tymi rękami... zabiję! - powie.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Potem odbędzie się pogrzeb Lisieckich, na którym pojawią się Bartek, Ula (Iga Krefft), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Paweł (Rafał Mroczek) z Franką (Dominika Kachlik), Rafał (Jakub Kucner), pani komendant (Teresa Dzielska), Beata (Izabela Warykiewicz), kuzynka Marzenki, z partnerem Jarkiem (Marcel Wiercichowski). W ten dzień będzie padał deszcz i wszyscy zjawią się na cmentarzu z czarnymi parasolami.

Kiedy pogrzeb się skończy, Bartek zostanie sam przy grobie i jeszcze raz obieca bratu, że znajdzie jego zabójcę...

Kamil nic nie czuje do Anity?! Wyjdzie na jaw, co nim kieruje...Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Drops (gość)

  To nie serial uśmierca to zasady kto nie znami ten przeciw nam Czyli wolność i demokracja wedlog PiS podobnie jak Kurdej ,Szatan

  27.11.2021 00:06
 • Myszka (gość)

  BARTEK POMSCIJ BRATA ANDRZEJA ZABIJ TEGO SKUR.... CO ZABIM TWEGO BRATA ANDRZEJKA . 😭😭😭😭😭 ZKLADAM CI BARTEK WSPULCZUCIA PO STRACIE BRATA.

  25.11.2021 14:30
 • Myszka (gość)

  ANDRZEJKU DLACZEGO TO JAKIES GŁUPOTY TY NIE UMRZESZ DLACZEGO TAKI FAJNY AKTOR MUSI UMRZEC

  ŚWIETEJ PAMIĘCI ANDRZEJEK LISIECKI +++++++ 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  25.11.2021 14:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×