"M jak miłość" odcinek 1620. Ula i Bartek będą musieli walczyć o Kalinkę! Córka Lisieckich zostanie porwana? [CO SIĘ WYDARZY]

Joanna Sikorska
Joanna Sikorska
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
W 1620. odcinku "M jak miłość" odbędzie się pogrzeb Lisieckich i trzeba będzie zdecydować o losie ich córki, Kalinki. Niestety okaże się, że będzie to trudna sprawa, a Ula i Bartek mogą ją stracić! Sprawdź, co się wydarzy!

"M jak miłość" odcinek 1620. we wtorek, 7.12.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

Wkrótce Lisieccy zginą w wypadku, ale szczęśliwy zbieg okoliczności sprawi, że nie będzie z nimi ich córki i Kalinka (Oliwia Kępka) przeżyje. W 1620. odcinku "M jak miłość oczywistym dla wszystkich będzie, że zajmą się nią Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński). Niestety okaże się, że wcale nie dla wszystkich...

Wszystko dlatego że do sprawy wtrąci się chciwa kuzynka Marzenki (Olga Szomańska), Beata (Izabela Warykiewicz) i jej konkubent Jarek (Marcel Wiercichowski). Dowiedzą się, że babcia Marzenki przepisała Kalince ziemię, więc uznają, że muszą zaopiekować się dziewczynką, by ją przejąć! Zjawią się u Mostowiaków i spróbują odebrać ją Barbarze (Teresa Lipowska). Dojdzie do awantury!

- Przyjechałam po Kalinkę...
- O czym pani mówi?
- A o tym, że babcia znów wylądowała w szpitalu i w ogóle już słabo kontaktuje, więc zabieram dziecko, bo teraz to ja jestem jej najbliższą rodziną...
- Najbliższą rodziną Kalinki jest brat jej ojca, Bartek... Bartek i jego żona Ula...
- Naprawdę? Czy zapadła już decyzja Sądu Rodzinnego? Nie wydaje mi się... Nie ruszymy się stąd bez dziecka. Mamy do niej prawo, a nie ten... były kryminalista i jego stuknięta żona!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Beata zapowie, że będzie walczyć o Kalinkę i niestety dotrzyma słowa... Co zrobią z tym Ula i Bartek?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Instahistorie z VIKI GABOR

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn