"M jak miłość" odcinek 1625. Dramat Kamila! Pola zostanie porwana, a Anita brutalnie zaatakowana! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1625. odcinku "M jak miłość" matka Poli zjawi się u Kamila, by porwać Polę! Anita spróbuje ją powstrzymać i zostanie brutalnie zaatakowana. Kamil po powrocie do domu zastanie kochanką nieprzytomną i zakrwawioną... Umrze? Jak to się skończy? Sprawdź!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1625. w poniedziałek, 3.01.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) postanowiła niespodziewanie walczyć o opiekę nad Polą (Hanna Nowosielska). I nie będzie przebierać w środkach...

Serial znika z anteny! To ostatnie odcinki w tym rokuZobacz więcej

W 1625. odcinku "M jak miłość matka Poli zażąda od Gryca (Marcin Bosak) 30 tysięcy złotych. Powie, że w zamian zniknie z ich życia. Prawnik nie będzie chciał się zgodzić, a Weronika powie mu, że jest szantażowana przez swojego partnera (Michał Kruk) i może on skrzywdzić Polę!

To zaniepokoi Kamila, więc poprosi Anitę (Melania Grzesiewicz), by miała oko na Polę, bo coś się święci. Będzie miał rację - niedługo później Weronika i jej konkubent Bartosz włamią się do domu na Wietrznej.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Weronika weźmie Polę, a Anita będzie próbowała ich powstrzymać. Jednak Bartosz okaże się silniejszy - odepchnie kobietę, a ona uderzy się w głowę i straci przytomność. Gdy Kamil wróci do domu znajdzie ją zakrwawioną na podłodze. Natychmiast zawiadomi policję, a wszyscy zaczną szukać Poli... Jak to skończy?

Budzyński w niebezpieczeństwie?! Morderca się na nim zemści?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×