"M jak miłość" odcinek 1635. Bartek będzie miał nową adoratorkę?! Otworzy przed nim nowe możliwości... [CO SIĘ WYDARZY]

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
W 1635. odcinku "M jak miłość" Bartek pozna nową klientkę, z którą od razu się zaprzyjaźni. Kobieta otworzy przed nim nowe możliwości... Co na to Ula? Sprawdź, co już wiadomo!

"M jak miłość" odcinek 1635. w poniedziałek, 7.02.2022 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

W 1635. odcinku "M jak miłość Bartek (Arkadiusz Smoleński) dowie się, że Jaszewski (Tomasz Lulek) został skazany na 12 lat. Poczuje ulgę i postanowi zacząć nowy rozdział w życiu.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Lisiecki zaprzyjaźni się z jedną z inwestorek (Agata Pieszko), która zleci mu przebudowę ogrodu. Ten podejmie wyzwanie i spisze się na medal! A inwestorka zamówi u niego kolejny projekt i sprawi, że Bartek zacznie marzyć o zmianie zawodu na architekta krajobrazu.

- Nie chciałbym podważać opinii architekta zieleni, ale... Te róże, tutaj... Nie mają szans. Wiem, że fajnie by wyglądały, widok z tarasu i w ogóle... Tylko, że one potrzebują słońca. A tu mamy cień, więc nie zakwitną. Jeśli w ogóle się przyjmą...
- Pani architekt jest moją bardzo dobrą znajomą i zrobiła nam ten projekt w prezencie ślubnym...
- Przepraszam, faktycznie, niepotrzebnie się wtrącam...
- Więc teraz... ten projekt to moja własność i mogę dokonać w nim dowolnych zmian. Proszę powiedzieć, co by pan widział tutaj zamiast róż? (...) Jutro wylatujemy z mężem na Kostarykę i zostawiamy ogród w pańskich rękach.

Czy Bartek rzeczywiście może zmienić zawód? Co na tę znajomość powie Ula? Czas pokaże!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Nie tylko o niedźwiedziach, które mieszkały w minizoo w Lesznie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn