"M jak miłość" odcinek 1662. Anita jest pewna, że Kamil ją zdradzi! Ich związek nie ma szans? [CO SIĘ WYDARZY]

Joanna Sikorska
Joanna Sikorska
W 1662. odcinku "M jak miłość" Anita wyzna Kamilowi, że wcale nie jest jego pewna i w końcu kiedyś ją zdradzi! Kamil będzie oburzony jej oskarżeniami... Ich związek nie ma szans na przetrwanie? Sprawdź!

"M jak miłość" odcinek 1662. w poniedziałek, 23.05.2022 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

Anita (Melania Grzesiewicz) wciąż nie może zrozumieć, czemu Kamil (Marcin Bosak) zdecydował się kryć Andrzeja (Krystian Wieczorek). W 1662. odcinku "M jak miłość" Anita, obserwując zachowanie obu mężczyzn, zacznie się na nowo niepokoić i postanowi z Grycem szczerze porozmawiać.

Będzie bała się, że ją też czeka wkrótce los podobny do tego Magdy (Anna Mucha). Uzna, że Kamil na pewno kiedyś ją zdradzi! Ten będzie szczerze oburzony jej wątpliwościami.

- Znam twoją przeszłość i jestem przekonana, że nie wytrzymasz… Prędzej czy później zdarzy ci się taka sama wtopa jak Andrzejowi. I mam tylko do ciebie prośbę: chcę wtedy o tym wiedzieć. Chcę móc podjąć decyzję: wybaczam ci czy nie...
- To nie fair! Nigdy nie dałem ci powodu, żebyś w ten sposób o mnie myślała… Naprawdę tak nisko mnie oceniasz?
- Nie oceniam cię, tylko… Podzieliłam się z tobą swoimi obawami, lękami…
- A dlaczego z góry zakładasz, że dam plamę?!
- Przepraszam. Niczego nie zakładam, po prostu… Tak, jak prosiłeś... byłam z tobą szczera. I jeśli cokolwiek się stanie... chcę, żebyś ty też był ze mną szczery. Tylko tyle...

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W końcu jednak Kamil zapewni Anitę, że nie popełni błędu Andrzeja i jest pewien swojego uczucia. - Nigdy nie sądziłem, że trafi mi się taka miłość jak Magdy i Andrzeja… Nigdy też nie przypuszczałem, że Andrzej pęknie. Że da ciała… Tak naprawdę cholernie mi go żal. Widziałem, jakie ma wyrzuty sumienia. Będzie płacił za to, co zrobił, do końca życia… Nie chcę popełnić takiego błędu jak on. Nigdy, przenigdy cię nie skrzywdzę - zapewni. Czy Anita mu w to uwierzy?

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn