"M jak miłość" odcinek 1662. Anita wyzna Kamilowi bolesną prawdę o swojej przeszłości! Alkohol zniszczył jej życie [CO SIĘ WYDARZY]

Joanna Sikorska
Joanna Sikorska
W 1662. odcinku "M jak miłość" Kamil zauważy, że Anita ma problem z jego piciem alkoholu. Postanowi zapytać ją o to, a ta wreszcie wyzna prawdę o swojej przeszłości... Co wydarzyło się w jej dzieciństwie? Sprawdź!

"M jak miłość" odcinek 1662. w poniedziałek, 23.05.2022 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

Anita (Melania Grzesiewicz) jest już z Kamilem (Marcin Bosak) przez pewien czas i wiele o nim wie. Nie mówi jednak prawie nic o sobie i swojej przeszłości, ale w końcu będzie musiało wyjść to na jaw...

W 1662. odcinku "M jak miłość" Kamil zauważy, że Anita jest na niego zła, że za dużo pije. W końcu postanowi zapytać ją, w czym rzecz. Anita nie będzie chciała o tym mówić, ale w finalnie wyzna prawdę o swojej przeszłości.

- Zawsze, kiedy sobie wypiję, mnie ochrzaniasz, reagujesz wtedy bardzo emocjonalnie, kotku, a zdążyłem cię już trochę poznać... Zwykle jesteś rozsądną i wyważoną osobą. O co tu chodzi?
- Nigdy z nikim o tym nie rozmawiałam i... nadal nie chcę.
- Ale ja nie jestem "nikt". Hej... Nie masz do mnie zaufania? No, dzięki!
- Jestem DDA. Dorosłe dziecko alkoholika. Matka była alkoholiczką, ojciec popełnił przez nią samobójstwo... Teraz rozumiesz, dlaczego nie chcę o tym rozmawiać?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kamil będzie w szoku, ale oczywiście szybko pogodzi się z ukochaną. Co więcej, po wyznaniu ukochanej, wyleje całe drogie whisky do zlewu. I zaimponuje tym Anicie. Czy sekretarka skrywa jeszcze jakieś sekrety z przeszłości?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Nie tylko o niedźwiedziach, które mieszkały w minizoo w Lesznie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn