"M jak miłość" odcinek 1662. Co knuje Nieśpielak? Marysia dowie się, że lekarz nie jest do końca szczery... [CO SIĘ WYDARZY]

Joanna Sikorska
Joanna Sikorska
fot. materiały prasowe TVP
fot. materiały prasowe TVP
W 1662. odcinku "M jak miłość" Kisielowa i Żak doniosą Marysi, że Nieśpielak coś knuje! Co ukrywa lekarz? Sprawdź szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1662. w poniedziałek, 23.05.2022 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

Nieśpielak (Zbigniew Suszyński) zdecydował się wybudować klinikę w Grabinie, ale widać już, że coś ukrywa. Najpierw próbował wyciągnąć informację od księdza (Maciej Damięcki), ale teraz wyjdą na jaw nowe fakty...

W 1662. odcinku "M jak miłość" Nieśpielak znów przyjedzie do Grabiny i zaprosi Marysię (Małgorzata Pieńkowska) na kawę. Świadkiem tego będzie Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), która zaniepokoi się. Ponieważ dowiedziała się pewnych rzeczy o lekarzu, postanowi razem z Robertem (Krzysztof Tyniec) ostrzec Rogowską.

- Marysiu, znasz mnie, u mnie co w sercu, to na języku... I zapytam cię wprost - o co chodzi temu waszemu znajomemu profesorowi, co leczył Kingę?
- Mariuszowi?
- Przecież pojechałaś z nim na kawę...
- A... to zabronione?
- Wiemy, z dobrze poinformowanych źródeł, że ktoś naciska na gminę w sprawie zmiany planu zagospodarowania przestrzennego. Wójt na ostatniej sesji rady bardzo zapalił się do tego pomysłu.
- A wiesz, jaki on jest... Z szeroko otwartymi ramionami wita gości z Warszawy, którzy przyjeżdżają z workiem pieniędzy.
- Twój znajomy kupił tu kilka działek... I skupuje je dalej. Po co mu tyle ziemi?
- Będzie budował klinikę. To spora inwestycja...

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kisielowa będzie jednak pewna, że Nieśpielak ma coś za uszami. - Mam prośbę. Następnym razem, jak ten profesor tu będzie, daj mi znać. Jestem pewna, że on coś knuje - poprosi Zofia Marysię. - Ale jak moja Zosia weźmie go na spytki - wszystko wyśpiewa... Mnie jeszcze nigdy nic nie udało się przed nią ukryć... - podsumuje to Żak.

Czy rzeczywiście Nieśpielak nie jest szczery? Co ukrywa? Czas pokaże!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Instahistorie z VIKI GABOR

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn