"M jak miłość" odcinek 1671. Olek i Marcin zmartwieni zachowaniem Aleksandry: "Myślisz, że... ktoś serwuje to naszej mamie jako „tabletki szczęścia”?" [STRESZCZENIE ODCINKA]

Michał Skuza
Michał Skuza
Odcinek 1671. streszczenieIza prowadzi dziennikarskie śledztwo w sprawie kliniki Nieśpielaka i po wywiadzie z Marią spotyka się z informatorką - księgową jednego z inwestorów która ma dowody na niewinność profesora. W efekcieprzez swoją pracę Chodakowska dostaje list z pogróżkami. Tymczasem Marcin przejmuje w Warszawie opiekę nad dziećmi, choć okazuje się to sporym wyzwaniem. W pracy detektyw prowadzi śledztwo w sprawie mężczyzny, którego żona podejrzewa o zdradę. Gdy odkrywa, że jego cel jest niewinny, pomaga klientce uratować małżeństwo. Olek z Anetą odkrywają, że Aleksandra nadal jest pod wpływem Janka oraz całej jego "grupy wsparcia". Podejrzewają też, że dostaje ona od "przyjaciela" silne leki na uspokojenie. W końcu proszą Marcina, by zbadał sprawę jako detektyw. Argasiński oficjalnie prosi Olka, by zajął w klinice jego miejsce i został nowym ordynatorem. Gdy Chodakowski mówi później o jego propozycji Anecie, ta od razu zgadza się, by oboje wrócili do Polski. Po cichu marzy też o własnym powrocie do pracy. W klinice nasila się konflikt między Arkiem Karnowskim oraz Kasią zwłaszcza gdy Argasiński staje po stronie lekarki. Poza tym doktor Stawska niepokoi się, bo podejrzewa, iż jej narzeczony może mieć problemy ze zdrowiem i próbuje namówić Jakuba, by się przebadał.fot. materiały prasowe TVP
Odcinek 1671. streszczenieIza prowadzi dziennikarskie śledztwo w sprawie kliniki Nieśpielaka i po wywiadzie z Marią spotyka się z informatorką - księgową jednego z inwestorów która ma dowody na niewinność profesora. W efekcieprzez swoją pracę Chodakowska dostaje list z pogróżkami. Tymczasem Marcin przejmuje w Warszawie opiekę nad dziećmi, choć okazuje się to sporym wyzwaniem. W pracy detektyw prowadzi śledztwo w sprawie mężczyzny, którego żona podejrzewa o zdradę. Gdy odkrywa, że jego cel jest niewinny, pomaga klientce uratować małżeństwo. Olek z Anetą odkrywają, że Aleksandra nadal jest pod wpływem Janka oraz całej jego "grupy wsparcia". Podejrzewają też, że dostaje ona od "przyjaciela" silne leki na uspokojenie. W końcu proszą Marcina, by zbadał sprawę jako detektyw. Argasiński oficjalnie prosi Olka, by zajął w klinice jego miejsce i został nowym ordynatorem. Gdy Chodakowski mówi później o jego propozycji Anecie, ta od razu zgadza się, by oboje wrócili do Polski. Po cichu marzy też o własnym powrocie do pracy. W klinice nasila się konflikt między Arkiem Karnowskim oraz Kasią zwłaszcza gdy Argasiński staje po stronie lekarki. Poza tym doktor Stawska niepokoi się, bo podejrzewa, iż jej narzeczony może mieć problemy ze zdrowiem i próbuje namówić Jakuba, by się przebadał.fot. materiały prasowe TVP
"M jak miłość" co się wydarzy w 1671. odcinku. W życiu Chodakowskich znowu pojawia się Janek i od razu miesza Aleksandrze w głowie. Olek i Marcin będą starali się dojść do prawdy i uchronić kobietę przed niebezpieczeństwem.

"M jak miłość"

"M jak miłość"

Kasia (Paulina Lasota) z Jakubem (Krzysztof Kwiatkowski) po zaręczynach postanowią razem zamieszkać… ale wcale nie będą mieli ochoty na przeprowadzkę. I w finale o tym, kto spakuje walizki, zadecyduje rzut monetą.
Iza (Adriana Kalska) zacznie w Gródku pracę na stanowisku naczelnej – cały czas zajmując się artykułem o aferze związanej z inwestycją Nieśpielaka (Zbigniew Suszyński). Nieświadoma, że jej śledztwo nie podoba się kilku zainteresowanym i że jest obserwowana…

Z kolei Chodakowscy w końcu odkryją, że mają w rodzinie poważny problem. Janek (Wojciech Kalarus) zwróci Aleksandrze (Małgorzata Pieczyńska) pieniądze, które „pożyczył” z jej konta i oboje znów zostaną przyjaciółmi.

Jak ci to w ogóle przeszło przez głowę, że mógłbym cię oszukać... uciec, zostawić? Fakt, wypłaciłem pieniądze, jak już mówiłem, to była nagła, podbramkowa sytuacja... ale już wszystko wróciło na twoje konto, prawda?

Chyba trochę spanikowałam…

A bliscy seniorki zdadzą sobie sprawę, że Chodakowska coraz dziwniej się zachowuje...

Gdy Olek (Maurycy Popiel) spróbuje o tym z matką porozmawiać, ta nie będzie chciała go słuchać.

Iwona cię napuściła, tak? Dlaczego tak wam przeszkadza, że mam jakieś swoje sprawy, swoje życie, nowych przyjaciół?(…) Jestem dorosła, Olek… Już od dość dawna. I zapewniam cię, że nie wpadłam w sidła żadnej sekty, to jakiś absurd!

W finale Aneta (Ilona Janyst) znajdzie jednak u teściowej silne leki na uspokojenie i razem z Olkiem zacznie podejrzewać, że dostała je właśnie od Janka. A Marcin (Mikołaj Roznerski) - jako detektyw – postanowi to zbadać.

Myślisz, że... ktoś serwuje to naszej mamie jako „tabletki szczęścia”?(…) Prześwietlę cwaniaczków na wylot, wszystkich po kolei!

Dzięki, braciszku... Obawiam się, że nasza mamuśka... wdepnęła w niezłe bagno.

No to ją z niego wspólnymi siłami... wyciągniemy!

Za to na koniec: dobra wiadomość! W premierowym odcinku Argasiński (Karol Strasburger) oficjalnie poprosi Olka, by zajął w klinice jego miejsce i został nowym ordynatorem. Tymczasem Aneta wyzna Aleksandrze, że pragnie jak najszybciej wrócić do pracy.

Nie wiem, może jestem złą matką, ale... to siedzenie w domu z dzieckiem mnie wykańcza! Te pieluchy, spacery, pranie, prasowanie...(…) Poczucie własnej wartości zjechało mi grubo poniżej zera!

A gdy Olek powie ukochanej o spotkaniu z szefem, dziewczyna od razu wybuchnie radością.

Jeśli się zgodzę na propozycję Argasińskiego... wracamy.

I czas najwyższy! Bardzo tego chciałam, nawet nie wiesz, jak bardzo… Po prostu marzyłam o tym!

Jak potoczy się nowe życie Chodakowskich w Polsce – tym razem już w trójkę, z malutkim Borysem? Ciekawych zapraszamy przed telewizory!

"M jak miłość" o czym jest serial?

Serial opowiada historię sagi rodu Mostowiaków. Jak radzą sobie z trudnościami i nawigują meandry codziennych problemów i uczuć. Emitowany od 2000 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Od września 2022 roku w telewizyjnej dwójce startuje już 23. sezon serialu. Kultowa produkcja przez lata przedstawiła nam grono kolorowych bohaterów, których wątki przeplatają się ze sobą. Perypetie Mostowiaków i osób z ich otoczenia można oglądać w poniedziałki i wtorki o 20:55 na antenie TVP2. Kulisy programu o 20:40.

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn