"M jak miłość" odcinek 1674. Magda przeczuwa, że Andrzej ją zdradził. Wyznaje Pawłowi, że nie przeżyłaby rozpadu małżeństwa! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Michał Skuza
Michał Skuza
"M jak miłość" odcinek 1674.Kryzys w związku Franki i Pawła trwa, ale po interwencji Marii, Zduńscy szczerze ze sobą rozmawiają i jednak się godzą. Później za to Gutowski wspomina France, że do ich znajomych z gór ma przyjechać rodzina z USA właśnie Lewiccy, którym urodziła dziecko. Dziewczyna od razu błaga Pawła o wsparcie. Mówi, że musi choć raz zobaczyć swojego syna. Tymczasem atmosfera w kancelarii wyraźnie się psuje, bo koledzy Budzyńskiego mają już dosyć okłamywania Magdy i ukrywania jego "wpadki" z Julią. Po kolejnej sprzeczce z kochanką, prawnik sięga po alkohol i jest gotów wyznać w końcu żonie prawdę. Budzyńska spotyka się za to z Pawłem i oznajmia przyjacielowi, że domyśla się, iż mąż ją zdradził, ale tak naprawdę wcale nie chce znać szczegółów.
"M jak miłość" odcinek 1674.Kryzys w związku Franki i Pawła trwa, ale po interwencji Marii, Zduńscy szczerze ze sobą rozmawiają i jednak się godzą. Później za to Gutowski wspomina France, że do ich znajomych z gór ma przyjechać rodzina z USA właśnie Lewiccy, którym urodziła dziecko. Dziewczyna od razu błaga Pawła o wsparcie. Mówi, że musi choć raz zobaczyć swojego syna. Tymczasem atmosfera w kancelarii wyraźnie się psuje, bo koledzy Budzyńskiego mają już dosyć okłamywania Magdy i ukrywania jego "wpadki" z Julią. Po kolejnej sprzeczce z kochanką, prawnik sięga po alkohol i jest gotów wyznać w końcu żonie prawdę. Budzyńska spotyka się za to z Pawłem i oznajmia przyjacielowi, że domyśla się, iż mąż ją zdradził, ale tak naprawdę wcale nie chce znać szczegółów.
"M jak miłość" odcinek 1674. Magda spotyka się z Pawłem i opowiada, że przeczuwa zdradę Andrzeja. Dodaje, że wolałaby nie znać szczegółów, bo... nie przeżyłaby tego! Biorąc pod uwagę jej sytuację zdrowotną, może nie być przesada. Paweł stara się ją pocieszyć.

"M jak miłość"

"M jak miłość"

Kryzys w związku Franki i Pawła trwa, ale po interwencji Marii, Zduńscy szczerze ze sobą rozmawiają i jednak się godzą. Później za to Gutowski wspomina France, że do ich znajomych z gór ma przyjechać rodzina z USA właśnie Lewiccy, którym urodziła dziecko. Dziewczyna od razu błaga Pawła o wsparcie. Mówi, że musi choć raz zobaczyć swojego syna.

Tymczasem atmosfera w kancelarii wyraźnie się psuje, bo koledzy Budzyńskiego mają już dosyć okłamywania Magdy i ukrywania jego "wpadki" z Julią. Po kolejnej sprzeczce z kochanką, prawnik sięga po alkohol i jest gotów wyznać w końcu żonie prawdę. Budzyńska spotyka się za to z Pawłem i oznajmia przyjacielowi, że domyśla się, iż mąż ją zdradził, ale tak naprawdę wcale nie chce znać szczegółów. Jak cytuje portal światseriali.pl

Wiesz, co mówią? Że takie zachowanie u faceta oznacza tylko jedno... Zdradę - doda Magda, komentując to jak rozpieszcza ją ostatnio Andrzej.

Zwariowałaś?! Jesteście wspaniałym małżeństwem, najlepszym jakie znam... I Andrzej naprawdę cię kocha! - Paweł nie będzie w stanie przyjąć takiej wersji do wiadomości.

Tak, tego jestem pewna. Dlatego boję się pytać, drążyć... Bo nawet jeśli coś się wydarzyło, to nie chcę wiedzieć, co. Nie wiem, czy bym to przeżyła... - przyzna Budzyńska.

To znaczy wiem, że bym tego nie przeżyła - doda Magda.

[instagram]https://www.instagram.com/p/CidXZHUDxd9/[/instagram]

"M jak miłość" o czym jest serial?

Serial opowiada historię sagi rodu Mostowiaków. Jak radzą sobie z trudnościami i nawigują meandry codziennych problemów i uczuć. Emitowany od 2000 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Od września 2022 roku w telewizyjnej dwójce startuje już 23. sezon serialu. Kultowa produkcja przez lata przedstawiła nam grono kolorowych bohaterów, których wątki przeplatają się ze sobą. Perypetie Mostowiaków i osób z ich otoczenia można oglądać w poniedziałki i wtorki o 20:55 na antenie TVP2. Kulisy programu o 20:40.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Instahistorie z VIKI GABOR

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn