"M jak miłość" odcinek 1674. Tajemnice w małżeństwach Zduńskich i Budzyńskich powoli wychodzą na jaw. Jakie będą konsekwencje tych kłamstw? [CO SIĘ WYDARZY?]

Michał Skuza
Michał Skuza
odc. 1674Dwa związki, dwie tajemniceZduńscy i Budzyńscy… Czy po kolejnych błędach oraz kłótniach na dłoniach obu par wciąż będą obrączki? Ciekawych zapraszamy na 1674 odcinek „M jak Miłość”!fot. MTL Maxfilm
odc. 1674Dwa związki, dwie tajemniceZduńscy i Budzyńscy… Czy po kolejnych błędach oraz kłótniach na dłoniach obu par wciąż będą obrączki? Ciekawych zapraszamy na 1674 odcinek „M jak Miłość”!fot. MTL Maxfilm
"M jak miłość odcinek 1674. Dwa związki, dwie tajemnice. Zduńscy i Budzyńscy… Czy po kolejnych błędach oraz kłótniach na dłoniach obu par wciąż będą obrączki? Ciekawych zapraszamy na 1674 odcinek „M jak Miłość”!

"M jak miłość" odcinek 1674. w poniedziałek 03.10.2022 o godzinie 20:55 w TVP2!

odcinek 1674.

Ciche dni, samotne noce - w związku Franki i Pawła nadal będzie trwał kryzys, aż w finale Zduńska poprosi o pomoc Marię, szczerze opowiadając o swoich problemach.

Ja… okłamywałam Pawła w bardzo ważnej sprawie i on chyba nigdy mi tego nie wybaczy…

Rozumiem, że podzielenie się tym ze mną nie było łatwe, ale powiedz... czego ty właściwie ode mnie oczekujesz?

Pomocy… Paweł nie chce ze mną o tym rozmawiać! Mówi, że dla niego to zamknięty temat i że nie powinniśmy do tego wracać, ale ma do mnie żal, zmienił się… Wszystko się zmieniło, nasze życie, relacja… Boję się, mamo, że Paweł po tym wszystkim… że on przestał mnie kochać…

Zrobię, co będę mogła, ale obawiam się, że... sprawa jest na tyle delikatna, że Paweł nie zechce ze mną o tym rozmawiać.

Ale chociaż spróbujesz? Bo ja podejmowałam dziesiątki prób, ale za każdym razem odbijam się jak od ściany!

Rogowska będzie w szoku, ale obieca dziewczynie wsparcie – i ruszy od razu do akcji.

Rozumiem twój żal do Franki… i twoje wątpliwości.(…) Pamiętaj tylko o jednym: Franka cię kocha…

Ja też ją kocham - i co z tego? Czy to wszystko załatwia? „Kocham cię” usprawiedliwia każdy rodzaj tchórzostwa, asekuracji i nieszczerości w związku?! Ostatnio codziennie odtwarzam sobie nasze wspólne chwile… Kiedy razem zamieszkaliśmy, kiedy się zaręczyliśmy… Te wszystkie rozmowy, wyznania… I zastanawiam się, dlaczego wtedy nie powiedziała mi prawdy? Czego się bała? Odrzucenia? Bo jeśli tak, to znaczy, że nigdy nie wierzyła w naszą miłość… Czuję się jak idiota, bo ja wierzyłem! Naprawdę sądziłem, że łączy nas wyjątkowa więź...

Oboje jesteście po przejściach, poranieni przez życie… i łatwo wtedy o głupi błąd. Ze strachu, z niepewności… Franka nie potrafiła być z tobą szczera... Nie popełniaj tego samego błędu. Nie zamykaj się przed nią. Jesteś jej mężem, wysłuchaj ją. Pozwól jej się chociaż wytłumaczyć…

A co czeka w premierowym odcinku Budzyńskich - kolejną serialową parę, która wciąż walczy o swoją miłość? Czy ich małżeństwo przetrwa kolejną próbę?
W nowym odcinku nad związkiem Budzyńskich nadal będą się zbierać ciemne chmury… a Magda wyzna nawet Pawłowi, że podejrzewa męża o zdradę.

Tylko tobie to mówię... Ostatnio zaczęłam mieć wrażenie, że coś dziwnego dzieje się między mną i Andrzejem… Coś… niedobrego. Czuję jakąś fałszywą nutę w naszej relacji, trudno mi to dokładnie określić, ale… ewidentnie coś się zmieniło. Andrzej się zmienił... Jest jakiś taki... nieobecny…

Dosłownie nosi mnie na rękach: kwiaty, prezenty, odgaduje moje życzenia…

To o co ci chodzi, ty wariatko? Jeszcze ci mało?!

Właśnie trochę za dużo tego wszystkiego… Wiesz, co mówią? Że takie zachowanie u faceta oznacza tylko jedno... Zdradę. (…) Boję się pytać, drążyć… Bo nawet jeśli coś się wydarzyło, to nie chcę wiedzieć, co. Nie wiem, czy bym to przeżyła…

Tymczasem kolejne spotkanie Budzyńskiego z Julią szybko zmieni się w kłótnię.

Potrzebuję więcej czasu…

Więcej, to znaczy ile? Miesiąc, dwa, trzy? A może poczekasz, aż dziecko się urodzi? (...) Jeśli Magda dowie się, że tak długo ją okłamywałeś, nigdy ci tego nie wybaczy... Prawda i tak wyjdzie na jaw!

Dość!(…) Cokolwiek postanowię, dziecko na pewno na tym nie ucierpi! Dostaniesz alimenty, będę uczestniczył w jego życiu… Ale o moim małżeństwie nigdy więcej nie będę z tobą rozmawiał!

A w finale prawnik sięgnie po alkohol i postanowi wyznać Magdzie całą prawdę - bez względu na konsekwencje. Czy kolejna rozmowa Budzyńskich zakończy się… rozwodem?

Emisja odcinka numer 1674 już 3 października o godz. 20:55, tylko na antenie TVP2 - zobacz koniecznie!

"M jak miłość" o czym jest serial?

Serial opowiada historię sagi rodu Mostowiaków. Jak radzą sobie z trudnościami i nawigują meandry codziennych problemów i uczuć. Emitowany od 2000 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Od września 2022 roku w telewizyjnej dwójce startuje już 23. sezon serialu. Kultowa produkcja przez lata przedstawiła nam grono kolorowych bohaterów, których wątki przeplatają się ze sobą. Perypetie Mostowiaków i osób z ich otoczenia można oglądać w poniedziałki i wtorki o 20:55 na antenie TVP2. Kulisy programu o 20:40.

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn