"M jak miłość" odcinek 1676. Aleksandra zwierza się synom, że boi się Janka. Ci biorą sprawy w swoje ręce! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"M jak miłość" streszczenie 1676. odcinka. Aneta oznajmi Olkowi, że planuje powrót do pracy. Lekarz nie będzie ukrywał, że nie podoba mu się ten pomysł. Tymczasem Aleksandra wyzna Marcinowi i Olkowi, że boi się Janka. Synowie postanawiają porozmawiać z mężczyzną i dać mu do zrozumienia, że ma zostawić ich matkę w spokoju. Tymczasem Jakub usłyszy diagnozę, która spadnie na niego jak grom.

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1676. w poniedziałek 10.10.2022 o godzinie 20:55 w TVP2!

Aneta (Ilona Janyst) oznajmi Olkowi (Maurycy Popiel), że postanowiła wrócić do kliniki… nieświadoma, że jej mężowi taka decyzja wcale się nie podoba. Chodakowski nie będzie zadowolony.

Ale… jak ty to sobie wyobrażasz?! Mamy malutkie dziecko, Argasiński powierzył mi oddział, spędzam tam po dwanaście godzin na dobę… Kto zostanie z Borysem, jeśli ty wrócisz do pracy?

Tymczasem Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) postanowi w końcu szczerze porozmawiać z synami. Chodakowska wyzna, że jednak uciekła z „grupy wsparcia”, do której należy Janek (Wojciech Kalarus) i jest naprawdę wystraszona.

Pierwszy raz zaczęłam się autentycznie bać! Mieliście rację… Nie chcę mieć już z tymi ludźmi nic wspólnego! Janek pewnie zaraz tu przyjedzie, żeby zabrać mnie z powrotem. Ciągle dzwoni… Ale ja nie chcę tam wracać…

Gdzie naprawdę znajdują się Grabina, Wadlewo i inne kultowe miejscowości? To najpiękniejsze wsie z serialiZobacz więcej

Bracia postanowią od razu z „przyjacielem” matki ostro porozmawiać.

Sprawdziłem cię i udało mi się zebrać sporo interesujących informacji, które mogłyby zainteresować urząd skarbowy…

Grozisz mi?

Na razie tylko ostrzegam...

Jeśli nie odczepisz się od naszej mamy, zniszczę cię... Rozumiesz?

Od dziś nie masz prawa zbliżyć się do naszej matki nawet na pół metra... Żadnych telefonów, żadnych maili! Masz dać jej spokój... Czy to jasne?!

Za to w finale: dramat Kasi (Paulina Lasota) i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski)… Lekarka namówi w końcu ukochanego, by zrobił badania krwi. A gdy odbierze wyniki, będzie przerażona.

Musisz… natychmiast zacząć leczenie. Trzeba to jeszcze sprawdzić, powtórzyć badania… ale obawiam się, wyniki wskazują na to, że... to może być białaczka.

Trzeba działać… Im szybciej, tym lepiej! Nawet jeśli ta diagnoza się potwierdzi… będziemy walczyć!(…) Będzie dobrze, zobaczysz… Weźmiemy ślub, doczekamy się gromadki dzieci, potem wnucząt...

Zobacz galerię

"M jak miłość" o czym jest serial?

Serial opowiada historię sagi rodu Mostowiaków. Jak radzą sobie z trudnościami i nawigują meandry codziennych problemów i uczuć. Emitowany od 2000 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Od września 2022 roku w telewizyjnej dwójce startuje już 23. sezon serialu. Kultowa produkcja przez lata przedstawiła nam grono kolorowych bohaterów, których wątki przeplatają się ze sobą. Perypetie Mostowiaków i osób z ich otoczenia można oglądać w poniedziałki i wtorki o 20:55 na antenie TVP2. Kulisy programu o 20:40.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×