"M jak miłość" odcinek 1676. Marcin bliski zdrady? Wpadnie w oko seksownej klientce, której nie zrazi fakt, że jest zajęty [STRESZCZENIE ODCINKA]

Michał Skuza
Michał Skuza
"M jak miłość" w odcinku 1676. Marcin będzie zajmował się sprawą atrakcyjnej Eweliny, która podejrzewa, że ktoś jej robi zdjęcia dronem. Detektyw rozwiąże sprawę, ale nie będzie spodziewał się jak mocno wpadnie Ewelinie w oko. Seksowna klientka będzie mocno starała się uwieść detektywa.

"M jak miłość". Emisja odcinka numer 1676 już 10 października o godz. 20:55, tylko na antenie TVP2 – zobacz koniecznie!

odcinka numer 1676

W nadchodzącym odcinku "M jak miłość", Marcin (Mikołaj Roznerski) stanie przed dużą pokusą. Zostanie zatrudniony do zbadania sprawy dotyczącej ponętnej Eweliny. Kobieta będzie podejrzewała, że ktoś robi jej zdjęcia dronem. Chodakowski rozwiąże sprawę, ale w zamian wzbudzi ogromne zainteresowanie u Eweliny. Seksowna kobieta będzie starała się zaprosić Marcina na drinka, a gdy odmówi chociaż na kawę. Jak cytuje portal superseriale.pl

Powiem panu, że takiego finału się nie spodziewałam. Ale najważniejsze, że mogę już czuć się u siebie bezpiecznie. Bardzo panu dziękuję, Marcinie...

Nie ma za co. Będę się zbierał. I oczywiście, polecam się na przyszłość - odpowie Marcin.

A może... Zostanie pan na drinka? Dziś tak gorąco, mam w lodówce doskonałe białe wino... - zaproponuje wprost piękna klientka.

Dziękuję, ale jestem w pracy - odmówi Marcin.

Raczej już po pracy, sprawa zamknięta, sam pan powiedział. I w ogóle skończmy już z tą oficjałką. Ewelina jestem...

Kobieta nie będzie dawała za wygraną i zaproponuje kawę, jednak Marcin będzie nieugięty.

Dziękuję, ale... Trochę już jestem spóźniony, a muszę pilnie coś załatwić.

Naprawdę? Co jest takie pilne?

Muszę odebrać dzieci - ze szkoły i przedszkola. Więc, sorry, ale lecę - wyjaśni detektyw.

Ewelina nie zrazi się nawet tą informacją i podrzuci detektywowi swoje nagie zdjęcie do kieszeni, wraz z numerem telefonu. Czy Marcin skusi się gdy wróci do domu i przypomni sobie, że Iza robi karierę w Gródku?

"M jak miłość" o czym jest serial?

Serial opowiada historię sagi rodu Mostowiaków. Jak radzą sobie z trudnościami i nawigują meandry codziennych problemów i uczuć. Emitowany od 2000 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Od września 2022 roku w telewizyjnej dwójce startuje już 23. sezon serialu. Kultowa produkcja przez lata przedstawiła nam grono kolorowych bohaterów, których wątki przeplatają się ze sobą. Perypetie Mostowiaków i osób z ich otoczenia można oglądać w poniedziałki i wtorki o 20:55 na antenie TVP2. Kulisy programu o 20:40.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Nie tylko o niedźwiedziach, które mieszkały w minizoo w Lesznie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn