"M jak miłość" odcinek 1677. Magda czuje się zdradzona nie tylko przez Andrzeja. Spokoju będzie szukała w Grabinie [STRESZCZENIE ODCINKA]

Monika Zaganiaczyk
Monika Zaganiaczyk
"M jak miłość" streszczenie 1677. odcinka. Fabuła kolejnego odcinka serialu będzie mocno skoncentrowana na Budzyńskich. Zdradzona Magda otrzyma kolejny cios, tym razem od swojej przyjaciółki. Aby pozbierać myśli, wyjedzie do Grabiny. Tymczasem Andrzej będzie ubolewał nad swoim życiem w towarzystwie Kamila i... butelki z procentami.

"M jak miłość" odcinek 1677. we wtorek 11.10.2022 o godzinie 20:55 w TVP2!

odcinek 1677.

W ostatnim czasie na Magdę (Anna Mucha) spadają kolejne ciosy. Kobieta nie będzie umiała wybaczyć przyjaciółce (Katarzyna Cichopek), że ta wiedziała o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek).

We wtorek Budzyńska (Anna Mucha) postanowi uciec do Grabiny, by „pozbierać myśli”, wciąż unikając szczerej rozmowy z ukochanym. A przed wyjazdem zjawi się u Kingi... i w końcu domyśli się, że Zduńska wiedziała o „wyskoku” Andrzeja dużo wcześniej. Podobnie jak jej koledzy z pracy...

Zawsze byłaś moją najlepszą przyjaciółką, traktuję cię jak siostrę… Jak mogłaś mi o tym nie powiedzieć? Dlaczego?!

Baliśmy się o ciebie...

Więc oszukiwaliście mnie… dla mojego dobra?!

Magda, zrozum, to nie było przeciwko tobie, ja… tylko chciałam cię chronić…

Nie chcę tego słuchać! I wiesz, co? To było podłe... Po prostu podłe... Nigdy ci tego nie wybaczę! Rozumiesz? Nigdy!

Po rozmowie z Kingą Budzyńska pojedzie prosto do kancelarii, by wręczyć mężowi swoją rezygnację.

O, narada…? Ciekawe, o czym tak debatujecie. O sprawach firmowych? Czy może… o mnie? Albo może o kochance mojego męża? Pyszna zabawa, co? Cholerna zgaduj zgadula – co kto wie i co przed kim ukrywa! Paczka moich najbliższych przyjaciół i mój ukochany mąż… Jak miło, po prostu serce rośnie… Szefie, u kogo tu się składa wymówienie?

Gdy o konflikcie rodziców dowie się Maciek (Franciszek Przanowski), od razu stanie po stronie matki.

Bzyknąłeś kogoś na boku, tak?

Nie życzę sobie takich tekstów, jasne?

Jeśli ją skrzywdziłeś, to nie chcę cię znać! „Jasne”?!

Tymczasem Kinga pojedzie w końcu za Magdą do siedliska, gotowa na wszystko, by ratować ich przyjaźń…

Wracaj do Warszawy! Wynocha, chcę być sama!

Ale ja się stąd nie ruszę!

Twoja sprawa! I tak nie będą z tobą rozmawiać!

Trudno… Będę tu czekała, choćby całą noc!

W finale dziewczyny na nowo padną sobie w ramiona i jednak się pogodzą.

Kinga...? Czy jest... jeszcze coś, o czym powinnam wiedzieć?

Nie mam pojęcia.(…) Myślę, że… powinnaś po prostu spotkać się z Andrzejem...

Nie chcę go znać!

A jednak… Wcześniej czy później będziesz musiała się z tym zmierzyć... Nie uciekniesz od tej rozmowy.

Budzyński, załamany, resztę wieczoru spędzi za to z Kamilem (Marcin Bosak)… i z „procentami”.

Jak to się mogło stać? Jak mogłem tak wszystko spieprzyć?

Zrobiłeś to, bracie, po mistrzowsku…

"M jak miłość" o czym jest serial?

Serial opowiada historię sagi rodu Mostowiaków. Jak radzą sobie z trudnościami i nawigują meandry codziennych problemów i uczuć. Emitowany od 2000 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Od września 2022 roku w telewizyjnej dwójce startuje już 23. sezon serialu. Kultowa produkcja przez lata przedstawiła nam grono kolorowych bohaterów, których wątki przeplatają się ze sobą. Perypetie Mostowiaków i osób z ich otoczenia można oglądać w poniedziałki i wtorki o 20:55 na antenie TVP2. Kulisy programu o 20:40.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn