"M jak miłość" odcinek 1678. Franka spotka swojego 10-letniego syna! Czy Adam dowie się, że Zduńska jest jego prawdziwą matką? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"M jak miłość" streszczenie 1678. W kolejnym odcinku serialu dojdzie do spotkania Franki i jej 10-letniego synka Adama, którego urodziła jako surogatka. Choć Zduńska obiecała Lewickim - ludziom, dla których urodziła chłopca - że nie będzie szukała z nim kontaktu, nie będzie mogła powstrzymać się, aby chociaż go zobaczyć...

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1678. w poniedziałek 17.10.2022 o godzinie 20:55 w TVP2!

Franka (Dominika Kachlik) poznaje w końcu swojego syna Adama (Liam Culbreth), gdy Lewiccy przyjeżdżają do stolicy na występ zespołu Gutowskiego. O obecności chłopca na koncercie Zduńska dowie się od stryja wcześniej. Wiadomość o tym, że będzie mogła zobaczyć swojego syna, nie będzie dawała jej spokoju. Franka zdaje sobie sprawę, że Adam, którego urodziła jako 19-letnia surogatka, nie ma pojęcia, że jego matką jest inna kobieta.

Pomimo tego, że kobieta ustaliła przed laty z rodzicami chłopca, że nie będzie szukała z nim kontaktu, będzie czuła się bardzo rozdarta. Zwierzy się Pawłowi, że marzy, by choć zobaczyć swojego synka.

Kiedy Fanka przyjeżdża na koncert, robi wszystko, by Lewiccy nie zorientowali się, że tam jest. Dochodzi jednak do spotkania jej i Adama. Rodzice chłopca od razu jednak interweniują i robią Zduńskiej ostre wymówki, przypominając, że obiecała trzymać się od juniora z daleka.

Co ty robisz? Przecież mieliśmy umowę, zgodziłaś się trzymać z daleka! Adam niczego się nie domyśla! Dlaczego chcesz zniszczyć nasze życie?

W obronie żony stanie Paweł...

Zobacz galerię

Tymczasem Magda (Anna Mucha) wciąż jest w siedlisku, cały czas wspierana przez Kingę. Nie umie jednak wybaczyć Budzyńskiemu zdrady. A gdy odsłuchuje wiadomość od Sylwii i dowiaduje się, że Julia jest w ciąży, uznaje to za koniec swojego małżeństwa.

"M jak miłość" o czym jest serial?

Serial opowiada historię sagi rodu Mostowiaków. Jak radzą sobie z trudnościami i nawigują meandry codziennych problemów i uczuć. Emitowany od 2000 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Od września 2022 roku w telewizyjnej dwójce startuje już 23. sezon serialu. Kultowa produkcja przez lata przedstawiła nam grono kolorowych bohaterów, których wątki przeplatają się ze sobą. Perypetie Mostowiaków i osób z ich otoczenia można oglądać w poniedziałki i wtorki o 20:55 na antenie TVP2. Kulisy programu o 20:40.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×