"M jak miłość" odcinek 1680. Umierający Jakub będzie chciał targnąć się na swoje życie? Kasia znajdzie testament! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"M jak miłość" streszczenie 1680. odcinka. W kolejnym odcinku serialu widzowie będą świadkami dramatu Jakuba i Kasi. Chory na białaczkę detektyw zaginie, a wraz z nim... broń z agencji. W tym czasie Kasia znajdzie testament i wszystko zacznie się jej układać w głowie. Jakub będzie chciał popełnić samobójstwo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1680. w poniedziałek 24.10.2022 o godzinie 20:55 w TVP2!

Życie Jakuba i Kasi zawali się po tym, gdy mężczyzna usłyszy od lekarza, że choruje na białaczkę. Jego ukochana postanawia wspierać go w walce z chorobą. Jakub jednak nie będzie miał w sobie tyle siły. Kasia zdaje sobie sprawę, że musi walczyć za ich dwoje.

Gdzie naprawdę znajdują się Grabina, Wadlewo i inne kultowe miejscowości? To najpiękniejsze wsie z serialiZobacz więcej

Rokowania Karskiego nie są dobre, ale Jakub i tak rozpoczyna leczenie i nie traci nadziei, cały czas wspierany przez Kasię. Przed pójściem do szpitala detektyw spotyka się jednak z notariuszem i cały swój majątek zapisuje ukochanej w testamencie.

Sam aktor Krzysztof Kwiatkowski zdradził w kulisach serialu, że jego bohater myśli o samobójstwie.

W tyle głowy Jakuba jest to, że to może być koniec. Stara się szybko uporządkować swoje sprawy. I pozostawić ten świat w jakimś porządku i zostać dobrze zapamiętanym - mówi.

Kasia odnajdzie dokument i będzie przerażona tym, co może się wydarzyć! W tym samym czasie Marcin (Mikołaj Roznerski) zorientuje się, że z agencji detektywistycznej zniknie broń.

Ukochana i wspólnik Jakuba wiedzą, że muszą działać szybko!

Zobacz galerię

"M jak miłość" o czym jest serial?

Serial opowiada historię sagi rodu Mostowiaków. Jak radzą sobie z trudnościami i nawigują meandry codziennych problemów i uczuć. Emitowany od 2000 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Od września 2022 roku w telewizyjnej dwójce startuje już 23. sezon serialu. Kultowa produkcja przez lata przedstawiła nam grono kolorowych bohaterów, których wątki przeplatają się ze sobą. Perypetie Mostowiaków i osób z ich otoczenia można oglądać w poniedziałki i wtorki o 20:55 na antenie TVP2. Kulisy programu o 20:40.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×