„M jak miłość" odcinek 1694. Jakub Karski umrze? Wyniki drastycznie się pogarszają! Ukochany Kasi nie dożyje przeszczepu? [CO SIĘ WYDARZY?]

Jakub Karski jest w coraz gorszym stanie. Lekarze twierdzą, że choremu może pomóc już tylko cud. Co będzie z ukochanym Kasi? Czy w serialu „M jak miłość" dojdzie do najgorszego?

Multimedia

„M jak Miłość” odcinek 1694. w poniedziałek 19.12.2022 o godzinie 20:55 w TVP2!

Stan Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) po chemioterapii się pogorszył. Chłopak wyznał Marcinowi (Mikołaj Roznerski), że zaczyna tracić nadzieję na „happy end”, ale przed Kasią (Paulina Lasota) ukrywa jak naprawdę się czuje. Co będzie z Kubą?

Stan Kuby jest coraz gorszy. Argasiński oferuje mu eksperymentalną terapięZobacz więcej

W 1694. odcinku z Jakubem będzie coraz gorzej. Lekarze mówią, że uratować może go już tylko cud!

Wyniki drastycznie się pogarszają, organizm jest bardzo słaby... Pytanie, czy pacjent dotrwa do przeszczepienia szpiku

Kasia się nie podda i będzie walczyć do końca. Czy eksperymentalna terapia uratuje Jakuba? -*W przypadku takiej choroby jest to sinusoida. Są dni lepsze, kiedy myśli się pozytywnie, ale przychodzą takie dni kryzysu, kiedy człowiek już niemalże odpuszcza - mówi Krzysztof Kwiatkowski w „Kulisach M jak miłość”.

Myślicie, że Karski wróci do zdrowia?

Zobacz galerię

"M jak miłość" o czym jest serial?

Serial opowiada historię sagi rodu Mostowiaków. Jak radzą sobie z trudnościami i nawigują meandry codziennych problemów i uczuć. Emitowany od 2000 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Od września 2022 roku w telewizyjnej dwójce startuje już 23. sezon serialu. Kultowa produkcja przez lata przedstawiła nam grono kolorowych bohaterów, których wątki przeplatają się ze sobą. Perypetie Mostowiaków i osób z ich otoczenia można oglądać w poniedziałki i wtorki o 20:55 na antenie TVP2. Kulisy programu o 20:40.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×