„M jak miłość" odcinek 1694. Stan Kuby jest coraz gorszy. Argasiński oferuje mu eksperymentalną terapię [CO SIĘ WYDARZY?]

„M jak miłość" odcinek 1694. - streszczenie. Kasia przeżywa dramat, bo stan Kuby się pogarsza i jego lekarz mówi dziewczynie, że choremu może pomóc już tylko cud. Argasiński załatwia Karskiemu eksperymentalną terapię.

Multimedia

„M jak Miłość” odcinek 1694. w poniedziałek 19.12.2022 o godzinie 20:55 w TVP2!

Iza przez nadmiar obowiązków jest coraz bardziej zmęczona, co niepokoi Marcina, który nie chce, by oboje ciągle się rozmijali. W pracy Chodakowski kolejny raz pomaga Ewelinie. Tym razem kobieta czuje, że ktoś cały czas ją śledzi, a Marcin odkrywa w końcu, że jego klientkę obserwuje detektyw Alicja Leśniewska - na zlecenie jej zazdrosnego kochanka. Kasia przeżywa dramat, bo stan Kuby się pogarsza i jego lekarz mówi dziewczynie, że choremu może pomóc już tylko cud.

Modrzycki pokazuje Kasi zdjęcie, na którym jest Łukasz z kochanką!Zobacz więcej

Argasiński załatwia jednak Karskiemu eksperymentalną terapię na oddziale swojego kolegi i doktor Stawska odzyskuje dzięki temu nadzieję. W klinice pomoc koleżance oferują także Olek z Arkiem. Tymczasem Lilka pracuje już dla Chodakowskich jako niania i opowiada Anecie o swoich problemach z Ethanem.

Zobacz galerię

"M jak miłość" o czym jest serial?

Serial opowiada historię sagi rodu Mostowiaków. Jak radzą sobie z trudnościami i nawigują meandry codziennych problemów i uczuć. Emitowany od 2000 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Od września 2022 roku w telewizyjnej dwójce startuje już 23. sezon serialu. Kultowa produkcja przez lata przedstawiła nam grono kolorowych bohaterów, których wątki przeplatają się ze sobą. Perypetie Mostowiaków i osób z ich otoczenia można oglądać w poniedziałki i wtorki o 20:55 na antenie TVP2. Kulisy programu o 20:40.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×