„M jak miłość" odcinek 1695. Julia traci dziecko, a jej stan jest bardzo ciężki. Będzie walczyć o życie! [STRESZCZENIE ODCINKA]

„M jak miłość" odcinek 1695. - streszczenie. Andrzej cały czas opiekuje się Julią, która niestety traci dziecko. Dodatkowo dostaje krwotoku i jej stan jest bardzo ciężko. Magda zaszywa się na Podlasiu, ignorując wiadomości od męża. Kontaktuje się tylko z Kingą. Jagoda próbuje zbliżyć się do Tadeusza.

Multimedia

„M jak Miłość” odcinek 1695. we wtorek 20.12.2022 o godzinie 20:55 w TVP2!

Budzyński wciąż otacza w szpitalu opieką Julię, która jednak traci dziecko. Dostaje krwotoku i sama też walczy o życie. Tymczasem Magda ukrywa się na Podlasiu, ignorując kolejne wiadomości od męża i kontaktując się jedynie z Kingą. Zduńscy przyjmują w Siedlisku pierwszego gościa: programistę Karola, którego pobyt na wsi okazuje się wyjątkowo pechowy. Po kolejnych problemach letnik wybucha wściekłością i zapowiada koszmarną recenzję pensjonatu w sieci. Sytuację ratuje jednak Maria, udając klientkę Siedliska i oczarowując Karola.

Zaskoczyła fanów małą rewolucją. Subtelna zmiana wywarła na nich ogromne wrażenie! Zobacz więcej

Jagoda odkrywa, że jej ojciec pochodzi z Grabiny lub okolic ale nie ma zupełnie pomysłu, jak go odszukać. Poza tym dziewczyna kolejny raz próbuje zbliżyć się do Tadeusza, który w efekcie wyznaje, jak bardzo mu na niej zależy.

Zobacz galerię

"M jak miłość" o czym jest serial?

Serial opowiada historię sagi rodu Mostowiaków. Jak radzą sobie z trudnościami i nawigują meandry codziennych problemów i uczuć. Emitowany od 2000 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Od września 2022 roku w telewizyjnej dwójce startuje już 23. sezon serialu. Kultowa produkcja przez lata przedstawiła nam grono kolorowych bohaterów, których wątki przeplatają się ze sobą. Perypetie Mostowiaków i osób z ich otoczenia można oglądać w poniedziałki i wtorki o 20:55 na antenie TVP2. Kulisy programu o 20:40.

Komentarze

Skomentuj
 • KTO BEDZIE NOWY LEKARZ ANTONI PAWLICKI (gość)

  OLGA KOWALSKA

  04.12.2022 23:50
 • KTO BEDZIE NOWY LEKARZ ANTONI PAWLICKI (gość)

  OLGA KOWALSKA

  04.12.2022 23:50
 • KTO BEDZIE NOWY LEKARZ TOMASZ STOCKINGER (gość)

  JAKUB WESOLOWSKI

  04.12.2022 23:43
 • KTO BEDZIE NOWY LEKARZ PIOTR SIWKIEWICZ (gość)

  WOJCIECH MALAJKAT

  04.12.2022 23:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×