„M jak miłość" odcinek 1708. Kamil jedzie szukać Andrzeja, który zaginął w Ukrainie. Tymczasem Weronika informuje Wernera, że jest w ciąży [STRESZCZENIE ODCINKA]

„M jak miłość" odcinek 1708. - streszczenie. Budzyński okłamuje Magdę, że przebywa w Krakowie. Tak naprawdę wyjechał na Ukrainę, gdzie ma wypadek. Kamil jedzie go ratować. Tymczasem Werner mdleje, gdy Weronika oznajmia mu, że jest w ciąży. Gdy odzyskuje przytomność, nie jest zachwycony.

Multimedia

„M jak Miłość” odcinek 1708. w poniedziałek, 13 lutego 2023 o godzinie 20:55 w TVP2!

Budzyński informuje Magdę, że rozmawiał z lekarzem, który pracował z ojcem Nadii i który twierdzi, że mężczyzna trafił do niewoli. Prawnik wciąż jednak okłamuje ukochaną twierdząc, że jest w Krakowie. A po kilku godzinach Kamil dostaje wiadomość, że jego kolega miał w Ukrainie wypadek i zaginął. Gryc od razu jedzie na miejsce, by przyjaciela odszukać, choć Anita jest tym przerażona.

Próbowała uwieść Marka, lecz los chciał inaczej. Przypominamy piękną femme fataleZobacz więcej

Paweł prosi Piotra o pomoc w odszukaniu mężczyzny, który zaatakował Basię i coraz bardziej martwi się o córkę, bo dziewczyna zapisuje się na krav magę i udaje, że nie wydarzyło się nic złego, ale tak naprawdę jest bliska załamania i nie chce zwrócić się do psychologa. Tymczasem Weronika oznajmia nagle Wernerowi, że jest z nim w ciąży. Słysząc te słowa, prawnik z wrażenia mdleje, a gdy odzyskuje w końcu przytomność, wcale nie jest zachwycony.

Zobacz galerię

"M jak miłość" o czym jest serial?

Serial opowiada historię sagi rodu Mostowiaków. Jak radzą sobie z trudnościami i nawigują meandry codziennych problemów i uczuć. Emitowany od 2000 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Od września 2022 roku w telewizyjnej dwójce startuje już 23. sezon serialu. Kultowa produkcja przez lata przedstawiła nam grono kolorowych bohaterów, których wątki przeplatają się ze sobą. Perypetie Mostowiaków i osób z ich otoczenia można oglądać w poniedziałki i wtorki o 20:55 na antenie TVP2. Kulisy programu o 20:40.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×