„M jak miłość" odcinek 1711. Dramatyczny wypadek Szymka! Wszystko przez niedbalstwo Izy. Skończy się tragicznie? [CO SIĘ WYDARZY?]

W 1711. odcinku serialu „M jak miłość" dojdzie do bardzo dramatycznego zdarzenia! Iza narazi Szymka na duże niebezpieczeństwo. Podczas, gdy cyganka będzie wróżyła jej romans, Szymek wybiegnie z redakcji prosto pod koła samochodu!

Multimedia

„M jak Miłość” odcinek 1711. we wtorek, 21 lutego 2023 o godzinie 20:55 w TVP2!

Iza (Adriana Kalska) chcąc pogodzić podupadające życie rodzinne z zawodowym, postanowiła zabrać dzieci do pracy. Na miejscu zjawi się cyganka, która wywróży Chodakowskiej nowy, burzliwy romans. Iza będzie tak zaabsorbowana całą sytuacją, że nie zauważy, że Szymek wybiegnie z redakcji prosto pod koła rozpędzonego samochodu!

Katarzyna Cichopek promienieje! Już dawno nie była tak szczęśliwa!Zobacz więcej

Czy Szymek naprawdę zginie? Na szczęście nie. Jak się okazuje to właśnie Radek (Philippe Tłokiński) zauważy niebezpieczeństwo i uratuje chłopca! Jak sugeruje portal superseriale niestety podczas tego bohaterskiego czynu sam zostanie ranny.

Czy to zdarzenie będzie kubłem zimnej wody dla Izy? I co ważniejsze jak na całą sytuację zareaguje Marcin? Teoretycznie będzie wiedział o relacji żony i Radka dzięki anonimowej wiadomości od Kisielowej.

Zobacz galerię

"M jak miłość" o czym jest serial?

Serial opowiada historię sagi rodu Mostowiaków. Jak radzą sobie z trudnościami i nawigują meandry codziennych problemów i uczuć. Emitowany od 2000 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Od września 2022 roku w telewizyjnej dwójce startuje już 23. sezon serialu. Kultowa produkcja przez lata przedstawiła nam grono kolorowych bohaterów, których wątki przeplatają się ze sobą. Perypetie Mostowiaków i osób z ich otoczenia można oglądać w poniedziałki i wtorki o 20:55 na antenie TVP2. Kulisy programu o 20:40.

Komentarze

Skomentuj
  • Maiwa kztysk majoa (gość)

    maiwa Kzytsk Majoa

    04.02.2023 08:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×