„M jak miłość” odcinek 1720. Magdalena Wieczorek dołączyła do obsady serialu! Jej bohaterka mocno namiesza w życiu innych? [CO SIĘ WYDARZY?]

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
Autorzy serialu „M jak miłość” nie dadzą nudzić się fanom produkcji! Już wkrótce do obsady serialu dołączy Magdalena Wieczorek, której bohaterka może troszkę zamieszać w życiu innych! Sprawdźcie, co wydarzy się w 1720. odcinku „M jak miłość”!
Autorzy serialu „M jak miłość” nie dadzą nudzić się fanom produkcji! Już wkrótce do obsady serialu dołączy Magdalena Wieczorek, której bohaterka może troszkę zamieszać w życiu innych! Sprawdźcie, co wydarzy się w 1720. odcinku „M jak miłość”! MTL Maxfilm
Autorzy serialu „M jak miłość” nie dadzą nudzić się fanom produkcji! Już wkrótce do obsady serialu dołączy Magdalena Wieczorek, której bohaterka może troszkę zamieszać w życiu innych! Sprawdźcie, co wydarzy się w 1720. odcinku „M jak miłość”!

„M jak Miłość” odcinek 1720. w poniedziałek, 27 marca 2023 o godzinie 20:55 w TVP2!

1720.

Widzowie poznają Justynę Stawską (w tej roli Magdalena Wieczorek) – młodszą siostrę Kasi, z którą lekarka (Paulina Lasota) nie widziała się od lat i której istnienie zataiła przed Jakubem (Krzysztof Kiatkowski). Justyna zjawi się nagle w agencji – prosząc, by detektyw pomógł jej się z siostrą pogodzić.

  • Od lat nie miałyśmy kontaktu, nie mam nawet jej numeru telefonu...
  • Może... mógłbyś mi jakoś pomóc? Zaaranżować nasze spotkanie?
  • Przykro mi, ale... nie zrobię niczego wbrew woli Kasi ani za jej plecami.
  • Ze mną nie będzie nawet chciała porozmawiać...
  • Naprawdę chciałbym pomóc, ale mam związane ręce...

Po powrocie do domu Karski zażąda w końcu od narzeczonej wyjaśnień.

  • Kasiu, czy ty... masz siostrę?
  • Dlaczego pytasz?… Tak, mam.
  • Zawsze mówiłaś, że jesteś jedynaczką.
  • Bo tak się czuję... Dla mnie moja siostra nie istnieje. I wybacz, ale nie chcę o niej rozmawiać!
  • Chyba jednak będziemy musieli… bo dziś ją poznałem.
  • Justyna w liceum... wpadła w złe towarzystwo, zaczęła brać narkotyki... Mama tak o nią walczyła… Ciągała ją na różne terapie, kilka razy załatwiła jej odwyk... Ale ona zawsze uciekała i potem… wynosiła z domu, co tylko się dało, żeby mieć na towar. Pewnego dnia mama nie chciała dać jej pieniędzy, Justyna ją pobiła, uciekła... tym razem na dobre. Mama... Ona zawsze chorowała na serce, z miesiąca na miesiąc było coraz gorzej... Justyna nawet nie była na jej pogrzebie.
  • Kasiu... Nie wyobrażam sobie, przez co musiałaś przejść, ale... twoja siostra chyba wyszła na prostą. Zmieniła się i może jednak warto...
  • Dla mnie to jest obca osoba. Nie chcę jej znać! I nie chcę więcej o tym rozmawiać!
  • Tyle razem przeszliśmy, wiesz o mnie wszystko, ale sama... nie powiedziałaś mi o czymś tak ważnym? Nie wiem, co o tym myśleć...
  • Justyna to zło w czystej postaci... Nie widzisz tego? Wróciła do mojego życia pięć minut temu i już… staje pomiędzy nami!

Tymczasem związek Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski)… na nowo będzie o krok od rozpadu! W premierowym odcinku Radek (Philippe Tłokiński) kolejny raz wyzna Chodakowskiej miłość… i tym razem dziewczyna wcale go nie odepchnie.

  • Wiem, że w twoim małżeństwie nie dzieje się najlepiej, ale i tak nie będziesz miała odwagi odejść od męża… Mimo, że on... nie zasługuje na taką kobietę jak ty. Wiem też, niezależnie od tego, co mówisz, że... nie jestem ci obojętny. Tylko to pozwala mi w ogóle dalej żyć...

A Marcin wyczuje, że jego ukochana myślami cały czas jest przy innym i w końcu postanowi otwarcie o tym z żoną porozmawiać.

  • Chcesz mi o czymś powiedzieć? Myślę, że... powinnaś, bo zasługuję na szczerość!
  • Zasługujesz... jak nikt inny. Przysięgam, że... nadal bardzo cię kocham i cię nie zdradziłam! Ja... zawsze będę cię kochać, tylko... Zrozum, ja... Chodzi o to, że ja...

Co wydarzy się dalej?

"M jak miłość" o czym jest serial?

Serial opowiada historię sagi rodu Mostowiaków. Jak radzą sobie z trudnościami i nawigują meandry codziennych problemów i uczuć. Emitowany od 2000 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Od września 2022 roku w telewizyjnej dwójce startuje już 23. sezon serialu. Kultowa produkcja przez lata przedstawiła nam grono kolorowych bohaterów, których wątki przeplatają się ze sobą. Perypetie Mostowiaków i osób z ich otoczenia można oglądać w poniedziałki i wtorki o 20:55 na antenie TVP2. Kulisy programu o 20:40.

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn