"M jak miłość" odcinki 1348-1349. Janek jedzie na spotkanie z biologiczną matką! Co z tego wyniknie? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W kolejnym tygodniu z „M jak Miłość” widzów czeka sporo niespodzianek! Przede wszystkim: do obsady serialu dołączy Ewa Kasprzyk, która zagra Weronikę Sobańską, biologiczną matkę Janka.

Multimedia

Janek (Tomas Kollarik) skrupulatnie gromadzi informacje na temat swojej potencjalnej matki – Weroniki Sobańskiej. Policjant zdobywa w końcu aktualny adres aktorki - która teraz handluje nieruchomościami. Już w 1348. odcinku "M jak miłość" Janek pojedzie z Ulą (Iga Krefft) do domu Sobańskiej.

Biologiczną matkę Janka zagra Ewa Kasprzyk. Aktorka w Kulisach serialu "M jak miłość" opowiedziała o swojej roli. -Nie chcę znowu grać czarnego charakteru, bo już tyle ich zagrałam - przyznała wprost aktorka. Jak zapewnia reżyser serialu Kinga Lewińska, bohaterka, w którą wciela się Kasprzyk, to osoba niesamowicie wrażliwa, skrzywdzona przez los.

Aneta odkrywa romans Olka z pielęgniarką! Co zrobi? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jak będzie wyglądało pierwsze spotkanie Janka i jego biologicznej matki? Policjant będzie bardzo zdystansowany. -*Janek potrzebuje czasu, żeby się oswoić z sytuacją. W finale 1348. odcinka "M jak miłość" chłopak nie miał jednak odwagi, by z matką porozmawiać i tylko z daleka będzie ją obserwował. W kolejnych odcinkach dojedzie jednak do spotkania matki z synem...

Zobacz galerię

Kulisy "M jak miłość" z Ewą Kasprzyk:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×