"M jak miłość". Olga Szomańska żegna się z widzami. Opublikowała tajemniczy wpis. To nie była jej decyzja? [CO SIĘ WYDARZY]

Joanna Sikorska
Joanna Sikorska
Wygląda na to, że to już pewne - Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński żegnają się z "M jak miłość"! Aktorzy zabrali głos. Jak to komentują? Sprawdź!

Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński o odejściu z "M jak miłość"

W mediach pojawiła się informacja, że Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński odchodzą "M jak miłość, a Marzenka i Andrzejek zostaną uśmierceni! Choć produkcja tego nie potwierdziła, to jednak reakcje aktorów wiele mówią...

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Tomasz Oświeciński już skomentował sprawę i wygląda na to, że potwierdził śmierć Lisieckich! Przyznaje jednak wprost, że decyzja nie należała do niego. - To nie była moja decyzja. Usłyszałem, że śmierć w serialu podnosi oglądalność - powiedział w "Super Expressowi".

Mniej szczegółów zdradziła Olga Szomańska, która pożegnała się z fanami poprzez Instagrama. Oto jej dość tajemniczy wpis:

BREAKING NEWS !!! Nie wiem czy czytaliście ale podobno Marzenka i Andrzejek zostaną zabici w serialu @mjakmilosc.official . Myślicie że to prawda ? Musicie oglądać 30 listopada odcinek z nami :) Nie płaczcie Kochani . Może kończę przygodę z serialem ale za to ruszam w trasę

[instagram]https://www.instagram.com/p/CVxYjBHtVyW/[/instagram]

To zdecydowanie nie spodobało się widzom. W komentarzach ubolewają nad tą decyzją i odejściem Marzenki i Andrzejka. Oto niektóre z komentarzy:

Ja sie nie zgadzam!!????

Szkoda szkoda szkoda!! Bardzo pozytywna para❤️

Beznadzieja ????

O nie będzie mi ciebie brakować bardzo w serialu ????????

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn