"M jak miłość". Paweł Deląg kiedyś i dziś. W młodości łamał serca. 51-letni aktor nadal zdumiewa swoją urodą!

Paweł Deląg ma ogromne powodzenie u płci przeciwnej. Kobiety niezmiennie od wielu, wielu lat szaleją na jego punkcie. 51-letni aktor nadal działa na wyobraźnię. Zobaczcie, jaką metamorfozę przeszedł na przestrzeni lat.

Multimedia

Paweł Deląg młody. Jak kiedyś wyglądał jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów?

Paweł Deląg od lat stara się wyjść z szufladki amanta, ale nie jest mu łatwo. W Polsce najczęściej obsadzany jest w rolach ekranowych przystojniaków, do których wzdychają kobiety. Zaczęło się to od roli Marka Winicjusza w "Quo vadis" i niewiele się w tej kwestii zmieniło.

Był gwiazdą "M jak miłość", a jego śmierć wstrząsnęła całą PolskąZobacz więcej

Inaczej ma się sprawa za granicą. Aktor już od dobrych kilku lat robi błyskotliwą karierę na Wschodzie. W Rosji stał się mega gwiazdą, zagrał tam w ponad 30 produkcjach telewizyjnych. Tamtejsi reżyserzy nie boją się obsadzać go nietypowo i zasypują licznymi propozycjami. Deląg nie może także narzekać na brak propozycji na Zachodzie. Niedawno wystąpił w brytyjskim filmie wojennym pt. "Enemy lines". Aktor ma swojego agenta w Niemczech, we Francji, w Moskwie i w Polsce.

Wyjechałem, bo tutaj siedziałem w szufladzie. Od lat przychodziły podobne propozycje. Rozkładałem ręce: nie mogę grać gościa, który zatrzymał się na etapie „wciąż mam dwadzieścia lat” - tłumaczył w "Twoim Stylu".

Paweł Deląg kiedyś i dziś

Biedrona z filmu "Młode wilki", Jarosław Psikuta (bez "s" na końcu) z "Chłopaków nie płaczą", wspomniany wcześniej Marek Winicjusz z "Quo vadis", a ostatnio Michał z "M jak miłość" czy Wiktor z "Przyjaciółek" - to tylko niektóre filmowe i serialowe wcielenia Pawła Deląga w Polsce.

Mija 20 lat od premiery prequela "Młodych wilków". Jak zmienili się aktorzy? [GALERIA]Zobacz więcej

Polki wciąż do niego wzdychają, a 51-letni aktor nadal uważany jest za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn w rodzimym show-biznesie. Postanowiliśmy sprawdzić, jak zmienił się przez lata. Zainspirował nas do tego sam Paweł Deląg, który opublikował niedawno w sieci swoje stare zdjęcie.

Z sympatią patrzę na tego młodego człowieka. Pewnie wiele można było inaczej, lepiej, ale ten starszy o to wszystko, co ten młody jeszcze nie wiedział, może dziś fajne historie (filmy, scenariusze, role) dzięki temu opowiadać i to jest mega dobre - napisał na Instagramie.

Zobacz w galerii, jak Paweł Deląg wyglądał w młodości.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×