"M jak miłość" po wakacjach 2022. Janek każe Aleksandrze wyrzec się rodziny! Całkowicie ją omota? [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" Aleksandra zrozumie, że dała się oszukać i skonfrontuje się z Jankiem. Ten każe jej się wyrzec rodziny! Czy będąca pod jego wpływem Chodakowska posłucha się go? Sprawdź!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2022 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" wyjdą na jaw prawdziwe motywy działania Janka (Wojciech Kalarus). Najpierw wprowadził Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska) do sekty, a potem wyczyści jej konto!

Franka będzie wciąż spotykała się z synem! Tak będą wyglądali razemZobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W końcu Aleksandra zrozumie swój błąd i spróbuje dodzwonić się do oszusta. Kiedy ten w końcu odbierze, Aleksandra zapyta go, dlaczego jej to zrobił, a Janek powie tylko, że przecież sama dała mu pełnomocnictwo do konta. Chodakowska będzie załamana! Wykrzyczy mężczyźnie, że musi mieć oszczędności, bo ma rodzinę i musi myśleć o jej przyszłości. Wtedy Janek spróbuje uświadomić jej, że ma nową rodzinę, czyli sektę, a jeśli Chodakowscy ją ograniczają, powinna ich się wyrzec!

- No przecież nie pozwolimy, żeby ktoś stanął nam na drodze... - powie Janek. Niedługo później Marcin (Mikołaj Roznerski) i Olek (Maurycy Popiel) postanowią spotkać się z sekciarzem... Co z tego wyniknie? Jak postąpi Aleksandra? Czas pokaże!

Ala przejdzie przemianę! Zaskakujące wątki w nowych odcinkachZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×