"M jak miłość" po wakacjach 2022. Magda nie wybaczy Kindze, że ukryła przed nią zdradę Andrzeja?! To koniec przyjaźni? [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" Magdę i Kingę czeka próba przyjaźni! Budzyńska dowie się, że przyjaciółka wiedziała o zdradzie Andrzeja i jej nie wybaczy? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2022 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Magda (Anna Mucha) i Kinga (Katarzyna Cichopek) przyjaźnią się prawie od zawsze. Teraz jednak to może się zmienić - Kinga wie, że Andrzej (Krystian Wieczorek) zdradził żonę z Julią (Marta Chodorowska) i nie powiedziała o tym przyjaciółce...

Franka będzie wciąż spotykała się z synem! Tak będą wyglądali razemZobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kinga martwiła się, że, gdy Magda dowie się, że wiedziała, to może być koniec ich przyjaźni. Wiadomo już, że w powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" Budzyńska pozna prawdę, a teraz Katarzyna Cichopek w najnowszym wywiadzie zasugerowała, jaki będzie miało to wpływ na relację Kingi i Magdy.

Intensywnie pracujemy na planie do końca lipca, żeby skorzystać z pięknej pogody. Będzie dużo kłopotów i wzruszeń w pobocznych wątkach, choć nie w małżeństwie Piotra i Kingi, natomiast mogę zapowiedzieć próbę przyjaźni między Kingą i Madzią - powiedziała aktorka w rozmowie z "Faktem".

Magda nie wybaczy Kindze? Tego dowiemy się wkrótce!

Janek każe Aleksandrze wyrzec się rodziny! Całkowicie ją omota?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×