"M jak miłość" po wakacjach 2022. Patrycja i Argasiński jednak wrócą do siebie?! Znowu stworzą rodzinę? [CO SIĘ WYDARZY]

Joanna Sikorska
Joanna Sikorska
Wydawało się, że już już nie stanie na drodze Patrycji i Łukasza z "M jak miłość". Choć Argasiński im odpuścił, to jednak słowa Karola Strasburgera zaskakują - Jerzy i Patrycja znów będą razem?! Sprawdźcie szczegóły!

"M jak miłość" po wakacjach 2022 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

W ubiegłym sezonie "M jak miłość" Patrycja (Alżbeta Lenska) wreszcie uwolniła się od Jerzego (Karol Strasbuger) i związała się z Łukaszem (Jakub Józefowicz). Argasiński obiecał, że da im spokój...

Chyba jednak nie na długo! W najnowszym wywiadzie dla portalu JastrząbPost Karol Strasbuger zapewnił, że jego postać jeszcze namiesza.

Tak. Namieszam. Mieszam od początku. Mam tam jedną żonę i dziecko, z którym mam pewien problem. Ponieważ ono nie jest moje. Byłem dla żony niemiły, niefajny, kombinowałem może trochę nieuczciwie. Jako lekarz nie wypadało mi tak postępować. Ale idzie poprawa – pojawia się uczucie, miłość, tęsknota i nostalgia. Takie ładne słowa, które myślą, będą dominowały - zdradził.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Co więcej, aktor zasugerował, że Patrycja i Jerzy mogą się jeszcze pogodzić! Rozwodu nie będzie?!

Może nasze życie wróci do fajnej, szczęśliwej normy. Chyba wszyscy w życiu chcemy być szczęśliwi, uśmiechnięci, zdrowi i bogaci. Tylko teraz jak to zrobić? To jest problem. I czy serial może to rozwiązać. Starają się jak mogą, myślę o scenarzystach, a ja staram się jak mogę, żeby te nastroje wyglądały wiarygodnie - mówił w rozmowie z JastrząbPostem.

Czy to jeszcze możliwe, by Argasińscy byli razem?

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn