"M jak miłość". Pożegnalna piosenka Asi dla Tomka. Posłuchaj, jak śpiewa Barbara Kurdej-Szatan! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Pamiętacie, jak jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że w "M jak miłość" usłyszymy piosenkę w wykonaniu Barbary Kurdej-Szatan? To już niebawem! Zobaczcie najnowsze kulisy serialu Dwójki, w którym widzimy przedpremierowe sceny z bistro Kingi w którym pojawi się przystojny muzyk - Rafał Szatan.

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1389. w poniedziałek, 15.10.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Jak już informowaliśmy, do obsady "M jak miłość" dołączył w 2018 roku Rafał Szatan - prywatnie mąż Barbary Kurdej-Szatan, czyli serialowej Joasi. Już w 1389. odcinku w bistro u Kingi (Katarzyna Cichopek) pojawi się przystojny pianista Eryk (w tej roli Rafał Szatan). Muzyk od razu zacznie namawiać młodą wdowę, by zaśpiewała z jego zespołem wzruszającą piosenkę. Tak powstanie pożegnalna piosenka Asi dla Tomka (Andrzej Młynarczyk).

Pierwsze spotkanie Asi i Eryka! Chodakowska wpadnie w oko przystojnemu pianiście? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

To jest utwór specjalnie napisany na potrzeby serialu. Napisany przez Roberta Jansona [...] Myślę, że ta piosenka jest pewną klamrą, zamykającą przeszłość Asi - zdradziła Barbara Kurdej-Szatan.

Poniżej możecie zobaczyć Kulisy serialu "M jak miłość", w którym aktorzy opowiadają o wyjątkowym gościu w lokalu Kingi i pożegnalnej piosence dla Tomka, który odszedł w W 1312. odcinku "M jak miłość".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ehhh (gość)

    Piosenka jak piosenka, szału nie robi, hitem nie będzie, chyba, że dla prawdziwych fanów serialu, ale nawet nie o to chodzi. Tak sztucznej sceny dawno nigdzie nie widziałam :O Nie dosyć, że śpiewane z playbacku, to pewnie! Asia sobie siedzi i dostaje olśnienia, nigdy w filmie nie śpiewając i wpada na tak genialny pomysł i z marszu zaczyna śpiewać i oczywiście "profesjonalni" muzycy w sekundę się na to zgadzają i ta rzesza fanów nagrywająca to na komórki, i w roli super śpiewaka jej mąż. Boże!!! za dużo w jednym fragmencie tyle napompowanej fikcji, kto to wymyślił???!!! Powinien się spalić ze wstydu :(

    28.01.2019 18:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×