"M jak miłość". Razem nie tylko na planie. Wraz z córką występują w serialu, prywatnie tworzą szczęśliwą rodzinę

W "M jak miłość" występuje i wystąpiło wielu wspaniałych aktorów. Grali małżeństwa, przyjaciół czy wrogów. Mało kto wie, że niektórzy z nim tworzą rodziny poza planem, a los pchnął ich wspólnie na plan serialu.

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2022 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

"M jak miłość" to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Przez jego plan przewinęła się niezliczona ilość aktorów - profesjonalnych i naturszczyków. Niektóre wątki zostały rozwinięte, inne zakończone. Na ekranie mogliśmy również oglądać wiele dzieci, które dorastały razem z bohaterami. Jedną z takich dziewczynek jest serialowa Pola (Hania Nowosielska), która gra córkę Kamila Gryca (Marcin Bosak).

Jak się okazuje jednak, dziewczynka nie jest jedyną Nowosielską, która występuje w "M jak miłość". Na planie towarzyszą jej rodzice, a prywatnie ma również siostrę, Zosię. Mama dziewczynki (Ewelina Kudeń-Nowosielska) gra rolę rodzicielki Poli - Weroniki. Ojciec, Bartłomiej Nowosielski natomiast pojawiał się już wcześniej między innymi w "Barwach szczęścia", w "M jak miłość" pojawia się jako Tadeusz, sąsiad Mostowiaków.

Na profilu na Instagramie Eweliny Kudeń-Nowosielskiej możemy oglądać wiele rodzinnych, ciepłych zdjęć. Małżeństwo chętnie pozuje razem, ze swoimi dwiema pociechami i nie ukrywa wspólnej pracy na planie.

Ps. Przypominajka! (ciągle dostaje te pytania)😉 Tak- jesteśmy małżeństwem. Tak- Hania to nasza córka. - tak pod jednym ze zdjęć pisała aktorka

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Zuzka (gość)

  Nasia, umiesz przeczytać artykuł?

  14.08.2022 05:05
 • Nasia (gość)

  Przecież prywatnie to nie jego żona. Bo byl żonaty 5 minut z inną i się rozwiódł.

  13.08.2022 17:31
 • Bożenka (gość)

  Nadal z niego przystojniak! 😏😉

  11.08.2022 10:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×