"M jak miłość". Rodzina Mikołaja Roznerskiego właśnie się powiększyła! Aktor został wujkiem!

Mikołaj Roznerski to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Rola Marcina Chodakowskiego w serialu "M jak miłość" zagwarantowała mu ogólnopolską rozpoznawalność oraz miłość fanów. Teraz gwiazdor "Emki" ogłosił szczęśliwe wieści, bowiem jego rodzina się powiększyła!

Multimedia

Rodzina Mikołaja Roznerskiego właśnie się powiększyła! Aktor został wujkiem!

Mikołaj Roznerski to postać, której przedstawiać nie trzeba. Gwiazdor serialu "M jak miłość" oraz twarz wielu komedii romantycznych jest jednym z najbardziej popularnych polskich aktorów.

W ostatnich miesiącach o Mikołaju Roznerskim było głośno jednak z innego powodu, bowiem aktor rozstał się ze swoją partnerką i jednocześnie koleżanką z planu i teatralnych desek, Adrianą Kalską. Oboje jednak zachowali się jak na dorosłych i poważnych ludzi przystało, mieli klasę i praktycznie nie komentowali medialnego szumu wokół końca swojej relacji.

"Purpurowe serca". Nowy hit Netflix to współczesna "Szkoła uczuć"? Oceniamy!Zobacz więcej

Chociaż razem pracują, to każde z nich poszło w swoją stronę. Teraz Mikołaj Roznerski pochwalił się, że... jego rodzina się powiększyła! Na świecie pojawił się siostrzeniec popularnego aktora! Mamą została właśnie siostra Mikołaja Roznerskiego, Agata! Aktor już kiedyś chwalił się swoją siostrą, która mocno go wspiera i zawsze może na nią liczyć.

Teraz Mikołaj Roznerski postanowił pochwalić się swoim siostrzeńcem! Świeżo upieczony wujek pokazał zdjęcie malca!

Gratulujemy!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • LISTY DO M 5 (gość)

    BAWRY SZCZESCIA

    07.08.2022 20:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×