"M jak miłość". Rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Znana jest już data rozprawy rozwodowej! Czy uda im się utrzymać ustaleń?

Pojawiły się najnowsze doniesienia w sprawie rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Jak informuje "Fakt", koniec małżeństwa słynnej pary jest już nieunikniony, o czym świadczy ustalenie terminu ich rozprawy rozwodowej. Kiedy się odbędzie i co się na niej wydarzy?

Multimedia

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Jakiś czas temu Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek zszokowali swoich fanów informując, że po 17 latach wspólnego życia, w tym 14 jako małżeństwo, zdecydowali się na rozstanie. Po wielu tygodniach medialnej wrzawy wokół tego tematu, wszystko wskazuje na to, że pomału zacznie on wygasać. Wszystko za sprawą najnowszych doniesień, dotyczących rozprawy sądowej, na której para ma oficjalnie zakończyć swoje małżeństwo. Wiadomo już kiedy się odbędzie, oraz jak wyglądają ustalenia pomiędzy gwiazdami "M jak miłość" i "Tańca z gwiazdami".

Zastąpi Andrzeja Piasecznego? Tancerz otrzymał kuszącą propozycję, od której wymiguje się wiekiem!Zobacz więcej

Rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Znana jest już data rozprawy rozwodowej

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem małżeństwo Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela oficjalnie przejdzie do historii. Świadczą o tym najnowsze doniesienia "Faktu", który ujawnił szczegóły dotyczące rozwodu aktorki i tancerza. Jak informuje dziennik, pierwsza rozprawa rozwodowa ma mieć miejsce 25 sierpnia tego roku, a Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na ten moment mają utrzymywać kontakty jedynie w sprawie opieki nad dziećmi. Ponadto, jak wskazuje informator "Faktu", istnieje duża szansa na to, że wszystko może się już zakończyć na jednej rozprawie.

Mają uzgodnione najważniejsze sprawy i podzielony majątek i zobowiązania, nie chcą się szarpać. Rozwód powinni dostać szybko i pewnie się skończy na jednej, może dwóch sprawach. Liczą, że we wrześniu, może w październiku będą to mieli za sobą. Każde z nich chce już żyć swoim życiem - ujawnia źródło "Faktu".

Zobacz galerię

Brat Marcjanny Lelek robi aktorską karierę! Zagrał już w hicie NetflixaZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×