„M jak miłość". Marcjanna Lelek dorastała na oczach widzów. Jak się zmieniła serialowa Natalka?

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Serial „M jak miłość" przyniósł Marcjannie Lelek dużą rozpoznawalność. Występowała w nim od dziecka i dorastała na naszych oczach. Dzisiaj mocno odcina się od produkcji, a w życie wchodzi na własnych zasadach. Co słychać u serialowej Natalki?

Marcjanna Lelek zdobyła rozpoznawalność dzięki roli Natalki z "M jak miłość". Nie każdy wie, ale jest córką Marka Lelka, aktora znanego z m.in. "Pensjonatu pod Różą", "Klanu", "Na Wspólnej" i "13 posterunku".

Jej przygoda z kultowym serialem telewizyjnej Dwójki rozpoczęła się w wieku 8 lat. -Tuż po zawodach łyżwiarskich zostałam przekupiona przez mamę batonikiem i udałam się na casting. Poproszono mnie, bym odegrała scenę "biednej, zmęczonej i nieszczęśliwej" dziewczynki. Byłam po wyczerpującej jeździe na łyżwach i bez trudu spełniłam postawione mi zadanie. Dostałam się do drugiego etapu, gdzie wybrano mnie do serialu- opowiedziała Marcjanna Lelek w wywiadzie dla Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu.

Marcjanna dorastała na planie "M jak miłość". Zawsze bardzo ciepło wypowiada się o produkcji TVP i swojej bohaterce:

Na planie "Emki" spędziłam przecież całe swoje dzieciństwo. Dorastałam, ba, wychowałam się tam! Z pełną świadomością mogę stwierdzić, że ten serial mnie ukształtował. To, jaka jestem i kim jestem, w dużym stopniu zawdzięczam wspaniałym ludziom, których spotkałam przy pracy w "M jak miłość". Dlatego cieszę się, że mogę być częścią produkcji, która niezmiennie od lat jest najchętniej oglądaną przez Polaków pozycją w programie telewizyjnym, nie dając szans konkurencji - wyznała w 2020 roku, kiedy serialowa "Emka" świętowała swoje 20-lecie.

Marcjanna Lelek z "M jak miłość" już nie chce być aktorką?

Marcjanna Lelek już kilka razy znikała z serialu. Powodem była nauka. Młodziutka gwiazda TVP studiuje obecnie reżyserię na PWSFTviT, czyli w słynnej łódzkiej szkole filmowej. Serialowa Natalka mieszka obecnie w Australii. Czy jeszcze kiedykolwiek będziemy mogli zobaczyć ją "M jak miłość"? - Niczego nie mogę wykluczyć - wyznała Lelek w wywiadzie dla Świata Seriali.

Marcjannę coraz bardziej pociąga druga strona kamery. W 2019 roku była asystentem reżysera filmu "Pół wieku poezji później", a w 2020 roku była II reżyserem krótkiego filmu pt. "Noamia". Krótkometrażowy film Marcjanny Lelek zatytułowany "Ja tu jestem" został pokazany podczas 39. Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych Młodzi i Film w 2020 roku.

Zobaczcie w galerii zdjęcia Marcjanny Lelek z początków w "M jak miłość". Bardzo się zmieniła?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Instahistorie z VIKI GABOR

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn