„M jak miłość". Tak będzie wyglądać Wigilia u Mostowiaków. Sekrety i aresztowanie! Publikujemy zdjęcia z odcinka specjalnego

Wigilia u Mostowiaków będzie pełna akcji i zawirowań! Już teraz sprawdź, co wydarzy się w specjalnym odcinku kultowego serialu. Do Grabiny przyjadą znani i lubiani. Wróci także dawno niewidziany Marek, w którego prze lata wcielał się Kacper Kuszewski. W finale zobaczymy aresztowanie!

Multimedia

Wigilia w serialu „M jak miłość". Co oprócz powrotu Marka (Kacper Kuszewski)?

Twórcy serialu „M jak miłość" przygotowali dla widzów niespodziankę - specjalny odcinek, w którym zobaczymy Wigilię u Mostowiaków. Świąteczny epizod uświetnią znani i lubiani bohaterowie: Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek Zduńscy (Marcin Mroczek) z dzieciakami, Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) Rogowscy, Marta Mostowiak (Dominika Ostałowska) oraz Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) wraz z Żakiem (Krzysztof Tyniec).

Do Grabiny przyjedzie również dawno niewidziany Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski), który trzy lata temu wyjechał z żoną do Australii. Na zdjęciach promocyjnych widzimy jednak tylko serialowego Marka. Czy to oznacza, że jego związek z Ewą (Dominika Kluźniak) to już przeszłość? To na razie tajemnica!

To wydarzy się przed świętami Bożego Narodzenia. Strata dziecka i walka o życie!Zobacz więcej

Co w tym wyjątkowym dniu wydarzy się w domu Barbary Mostowiak (Teresa Lipowska)?

Marek przyjeżdża na święta do Grabiny, sprawiając tym Barbarze radosną niespodziankę. Jest też serdecznie witany przez całą rodzinę. Podczas wigilijnej kolacji bliscy mają dla Mostowiakowej wzruszający prezent od Lenki: plakat ze zdjęciami wszystkich wnuków i prawnuków - czytamy w opisie odcinka.

Na tym jednak nie koniec!

Bracia Zduńscy wraz z żonami występują przed rodziną, dając piękny pokaz tańca. Tymczasem Misiek od samego rana wciąż ma "przygody", a Kisielowa znów rusza do akcji! Seniorka wpada na trop dwóch podejrzanych mikołajów, którzy zbierają w okolicy pieniądze na cel charytatywny. Gdy Zofia próbuje zatrzymać "świętych", sama trafia z mężem do aresztu.

Specjalny odcinek „M jak miłość" w święta Bożego Narodzenia. Kiedy oglądać?

Odcinek świąteczny „M jak miłość" zostanie pokazany w sobotę, 24 grudnia o 20:00 w TVP2!

Zobacz w galerii, jak będzie wyglądać Wigilia u Mostowiaków w Grabinie!

Zobacz galerię

"M jak miłość" o czym jest serial?

Serial opowiada historię sagi rodu Mostowiaków. Jak radzą sobie z trudnościami i nawigują meandry codziennych problemów i uczuć. Emitowany od 2000 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Od września 2022 roku w telewizyjnej dwójce startuje już 23. sezon serialu. Kultowa produkcja przez lata przedstawiła nam grono kolorowych bohaterów, których wątki przeplatają się ze sobą. Perypetie Mostowiaków i osób z ich otoczenia można oglądać w poniedziałki i wtorki o 20:55 na antenie TVP2. Kulisy programu o 20:40.

Komentarze

Skomentuj
  • Rex (gość)

    Na jak długo wraca Marek? Tylko będzie w tym specjalnym odcinku?😔 Jak tak,to szkoda 😒

    06.12.2022 22:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×